Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit csináljak Ha ilyen a...

Mit csináljak Ha ilyen a tetoválásom?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz 2 hete hogy megcsinaltattam első tetoválásom, a tetkósom azt mondta ne kenjem egy hét után, várjam meg még le vedlik*hámlik* teljesen. De szerintem nagyon száraz ezért kérdeztem testápoloval kenjem e, de azt mondta hogy majd ha lehámlik teljesen addig ne. Látatlanból mondta, mivel kenjem vagy hallgassak rá és várjam meg???
2023. febr. 13. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hámlás alatt is kenni kell óvatosan... Viszont nem testápolóval, abban lehetnek irritáló anyagok, sima Bepantken krém a legjobb.
2023. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem a tetoválóm azt mondta, hogy miután leszedtem róla azt a valamit amivel a tetkó után leragasztja utána kenjem a sima bepanthennel.
2023. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kend Bepanthen krémmel vagy kenőccsel, míg teljesen le nem hámlik.
2023. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon fura hogy ezt mondta. A tetoválást nem szabad hagyni kiszárafni. Kend bepantennel naponta többször. Előtte mindig óvatosan töröld át langyos vizes törlőkendővel. Mikor már teljesen lehámlott, még pár hétig kell kenni testápolóval.
2023. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!