Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Invictusban ki csinálja a...

Invictusban ki csinálja a legjobb watercolor stílusú tetoválásokat?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Falvay Bori, bár asszem, ő már nem dolgozik náluk, a miértet nem tudom. Anno én őt néztem ki stílusban, csak piszok sokat kellett várni hozzá. Van fész oldala, keress rá, ha nem ragaszkodsz hozzájuk. :)

Anno az Invictusos srácok Kern Adrit ajánlották még (merthogy mikor én kerestem őket érdeklődésre, akkor Borihoz naaaaagyon soká nem volt időpont), vele beszéltem is, jó fej csaj, vannak is watercolor munkái, szóval akár őt is meg lehet nézni.

Nekem annyira nem tetszettek az ő munkái, valahogy akkor nem ezt kerestem - annak ellenére, hogy tök pozitív volt az egyeztetésünk, rosszat nem tudok róla mondani -, én így kötöttem ki végül az invictus helyett a DarkArtban, Zsófinál. Őt is meleg szívvel ajánlom, imádom, amit nekem varrt, és évek múltán is megnézik, hogy mennyire lenyűgöző. :)


Visszatérve az Invictusra: ha írsz nekik ajánlatkérőt, konkrét tetováló választás nélkül, akkor ők is fognak ajánlani, hogy épp kihez áll legközelebb az, amit te szeretnél. :)

2018. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 🙂
2018. júl. 4. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!