Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lézeres eltávolítás veszélyei?

Bleeeeeeeeee kérdése:

Lézeres eltávolítás veszélyei?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egyik, 2 éves tetoválásom pici részlete (kb. 3*3 centis, fekete) nagyon nem tetszik, illetve bőrirritációt is okoz, ezért gondolkodom az eltávolításán és később újravarrásán. Igyekeztem utána olvasni az egészségügyi rizikóknak, de egy cikken kívül mást nem találtam - abban az egy irományban pedig idegkárosodásról, meddőség és rák okozásáról írtak…

Valaki tud esetleg valamit a lézeres eltávolítás ezen aspektusáról? Bőrgyógyász, hozzáértő tetoválóművész véleményére lennék kíváncsi elsősorban.



2023. febr. 13. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ennyire nem mentem bele. Ha lenne bármilyen veszélye, az már rég kiderült volna és nem alkalmaznák.


Én annyit tudok tanácsolni, hogy ne q kapcsolt yag lézerrel tavolittasd el, hanem picoway-jel. Az országban legjobb tudomásom szerint ketten használnak ilyen gépet. Dr. Harmos és a nikink.

2023. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg tudod a kettő között a különbséget? Hatékonyabb? Fájdalommentesebb?
2023. febr. 14. 07:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Picoszekundumos sebességgel lövi a lézert. Fájdalmasabb a yag-nal, de birhato.


És hát sokkal hatékonyabb. Fele annyi kezelés is elég.

2023. febr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!