Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire nyúlna meg a tetoválás?

Trashboy kérdése:

Mennyire nyúlna meg a tetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ideje már gondolkodok életem első tetoválásán, már megvan az elképzelés is csak egy dolog miatt nem merek belevágni. A tetoválás az alkar belső felére kerülne kb. 10cm-es méret. Viszont amit tudni kell rólam hogy rettentően vékony vagyok 183cm magassághoz 60kg és hamarosan nekiállnék edzeni hogy elérjem az egészséges 75kg-ot (vagy 80-85). Nem akarok "kétajtós szekrény" lenni meg semmi szert nem szednék de azért így is félek hogy 15-20kg hízásnál/izmosodásnál elnyúlna a tetoválás. Egyszer régen megkérdeztem erről egy tetováló szalont is de ők is csak azt mondták hogy ha nem hirtelen növök meg akkor nem valószínű a megnyúlás, viszont az én esetemben nem átlagos testalkatról van szó amire rápakolnék pár kiló izmot. Szerintetek érdemesebb várni 4-5 évet mire elérném a tervezett súlyt vagy nincs mitől aggódnom?



2023. febr. 20. 11:47
 1/5 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Szerintem várj addig, amíg eléred a kívánt "méretet"
2023. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, az alkar belső fele nem fog annyit változni izmosodás esetén sem, hogy attól megnyúlna. Felső kar jobban változik.
2023. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha aggódsz rajta bármi miatt, akkor nem való neked
2023. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért az első tetkóm előtt én is izgultam/aggódtam :-), ez nem azt jelenti, hogy nem való neki. Majd a többi már sima ügy lesz :-)
2023. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne nekem való? Én már eldöntöttem hogy szeretnék tetoválást tudom is hogy hova meg mit csak azt nem tudom hogy mikor lenne jobb. Nem szeretném ha már az első tetoválásom megnyúlna vagy szétrepedne.
2023. febr. 20. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!