Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Sima bephanten vagy Bephanten...

Sima bephanten vagy Bephanten Plus?

Figyelt kérdés

1 hete tetováltattam és Bephanten plus kenőcsöt használok azóta, sokak szerint nem jó.. Mert a sima jobb..

Kinek mi?



2023. febr. 21. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, igazából ahány tetováló, annyi fépét ajánl.


Próbáltam már mindkét bephantent, teljesen jól működnek, ha jól használod őket.


Sőt, a kókusz olaj is működik, ha nincs semmiféle szennyeződés ami belemenne. Az más kérdés, hogy az átlag emberek általában nem 100as higéniával élnek, szóval a legtöbb tetováló abból indul ki, hogy nem árt ha a krém antibakteriális.


De létezik a szárqzon gyógyítós iskola is, ami van aminél jó, van aminél nem, attól is függően, hogy milyen az ember bőre, mit varrnak rá és hogyan.



Általában a saját stílusának az ideális gyógyítását mindenki kitapasztalta, és úgy rádnézve, meg pár mondatot beszélve kb tudja mennyire leszel koszos a hétköznapjaidban, és ennek tükrében meg tudja mondani mit csinálj, mit használj, mire figyelj.


Szóval talán a tetoválódra írj rá.

2023. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából ezt kaptam a gyógyszertárban. Sokan mondják hogy fakít, ezért kezdtem most megijedni... De 3 óránként langyos vízzel öblítem, és vékonyan kenem😇
2023. febr. 21. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Na azért a 3 óra picit sok, ha napi 4-5x teszel rá, az már elég
2023. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sima Bepanthent használtam, és nem a kenőcsöt, hanem a krémet.

Nekem az vált be. Én akkor kentem, mikor láttam, hogy teljesen beszívta az előző adagot, nem fóliáztam, ha otthon voltam; az én bőröm gyorsan regenerálódott. Kisebb mintáim vannak, nincs nagy összefüggő, így én erről tudok nyilatkozni.

2023. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A plus elvileg nem jó, fakíthatja a tetkót.
2023. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!