Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Alkar tetoválás után normális...

Alkar tetoválás után normális ha az alkar megduzzad?

Figyelt kérdés
Nem az első tetoválásom, de alkarra tegnap készült először (alkar külső fele teljes). Sosem tapasztaltam még olyat, hogy így bedagad, vagy ödémásodik, vagy mi a frásznak nevezik ezt. Érzem, hogy feszül az alkarom, belül is, ahol nincs tetoválás. Bárhol mérem, nagyjából -, cm eltérés van a tetovált, és a tetoválatlan alkarom között. Ez az első pár napban okés? Van ezzel bármi teendő (a szokásos ápoláson kívül)?
2023. febr. 22. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is pár napja tetováltattam ugyanoda. Nekem nem volt ilyesmi, de mondta a tetoválóművész, hogy ő nagyon megszívta ugyanott, bedagadt a karja, 2 napig lázas volt utána, szóval ne lepődjek meg ha ilyen lesz. De azért szerintem hívd fel a tetoválód és kérdezz rá, biztos ami biztos.
2023. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, ez az alkar belső fele volt, de szerintem ez kb mindegy.
2023. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha olvasod...

Mennyi ido mulva jott rendbe?

Kellett ra vmi extra?

2023. jún. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as Szia! Pár nap kellett, mire lement a duzzanat. Semmi extra nem kellett rá, óvatos sima vizes lemosás amíg "levedzett", azután csak a vékonyan kent bepanthen krém. Krémet használtam, nem kenőcsöt, mert a krém könnyebben eloszlatható.


Be voltam fosva, amikor a kérdést kiírtam, de utólag vicces, mert egyébként meg állati nagy hipochonder vagyok. :D

2023. jún. 14. 07:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!