Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan szokott zajlani egy...

Hogyan szokott zajlani egy tetoválás?

Figyelt kérdés
oda megyek a tetováló szalonban kiválasztom vagy már tudom mit akarom és lefertőtleniti a bőrt és varja is rá és utánna kenni kell meg befoliázni? Akinek néha kialakul ekcéma ,pikkelysömör annak is ajánlott az ilyen? Volt már olyan hogy valaki nem bírta ki a varást?

2023. márc. 1. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Előre érdemes terveztetni a mintát, gondolom nem egy katalógusból akarat választani.... Szóval kiválasztasz egy szimpatikus művészt, felkeresed, elmondod neki az elképzelésed, esetleg küldesz neki képeket hogy mi tetszik. Ez alapján tervez neked valamit, amin még lehet módosítani. Egyeztettek időpontot, megjelensz. Beméretezitek a mintát, fertőtlenít, rád nyomja indogóval a fő vonalakat, aztán varr. Te meg tűrsz.

Fóliázni minél kevesebb ideig érdemes, tisztítani és kenni kell bepanthennel, de a művész mindent el fog mondani ezzel kapcsolatban.

A betegségekkel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.

Annyira nem vészes a varrás egyébként, de attól függ hol lesz. Szerintem ki lehet bírni.

2023. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
52%

Nekem úgy volt, hogy hosszas keresés után megtaláltam a művészt és megkerestem először instán, írtam neki, hogy nagyjából mit szeretnék és hova, kérdeztem, mikorra tud fogadni. Vannak napjai, amikor nem varr, csak konzultációra hív vendégeket, adott egy ilyen időpontot, akkor elmentem. Előtte már küldtem neki vázlatokat, mert saját rajzomat akartam varratni (az összes saját rajz de a kitöltés, árnyékolás az ő ötlete, azt ő jobban látja) - szóval eldöntöttük, hogy lesz jó, mondott saccperkb árat és kaptam időpontot varrásra ami 2,5 hónappal később volt a várólista miatt. Közben időnként küldött képeket, hogy többféle módon árnyékolta a mintát, gondolkozzak, hogy lesz jó. Varrás napján kiválasztottam a véglegeset, beméricskélte, kinyomtatta, felindigózta, majd felvarrta. Utána elmondta, hogy kell kezelni és ezt fel kellett neki mondani :D lelkemre kötötte, hogy el ne merjek menni edzeni 2 hétig, aztán fizettem és húztam haza. 4 tetkót varrt már rám, mindig ugyanez a séma, rajzolok, ráírok, személyesen megbeszéljük, aztán ad időpontot és varr.

A kezelés különböző lehet a különböző tetoválóknál, a lényeg, hogy azt kell csinálni, amit mond, mert arra vállal garanciát. Nekem az első 3-nál 3 óránként bepanthen, fólia 3 napig, majd teljes hámlásig bepanthen, utána testápoló és fényvédő. Az utolsónál adott tetkókrémet, amivel kevesebb ideig kellett fóliázni.

2023. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!