Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért vannak mostanában a...

Miért vannak mostanában a lányok agyon tetoválva és ez kinek tetszik?

Figyelt kérdés

Tele vannak tetoválva. A comb, a kar, a hát, stb. Szerintem nem nőies, se a kicsi, se a nagy, se a virágok, semelyik

Kinek tetszik ez a tetkósság, vagy ez a sittes artitűd?

Némelyik póthajat is rakat magára, meg még kacsaszájat is



2023. febr. 27. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Hidd el, valakinek tetszik! Te nyilván nem ilyen párt fogsz választani magadnak, az ilyen típusú lányok meg nem fognak olyannak összejönni, akinek ez nem tetszik. Ennyi.

A "sittes" meg "profi" kifejezések a tetováltakra meg már rég idejét múlta, mivel léteznek nagyon szép, igényes tetoválások is.

Aki nem szereti a tetoválásokat, az erre úgyis azt fogja mondani, hogy dehogy léteznek.

De minek foglalkozunk azokkal, akiknek nem tetszik a stílusa? Sokfélék vagyunk, ennyi. Mért kell direkt fikázni a másikat?


Én tetovált lány vagyok, és tetovált a Kedvesem is, tehát tetszünk egymásnak, megtaláltuk egymást. (Kacsaszájam nincs, néha felteszek csatos póthajat, ha épp hosszú hullámos hajra vágyom egyszerűen.)


Ti meg meg fogjátok találni egymást egy tetoválatlan lánnyal.

2023. febr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NTBS ***** válasza:
63%
Nekem sem tetszik, de most ez a divat.
2023. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sok embernek tetszik. A legtöbb tetkós, piercinges férfi pont az ilyen nőket szereti. Csak mert nekem nem jön be, nem kell elítélni.
2023. febr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
neked*
2023. febr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. febr. 27. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Egy ilyen világot élünk, ahol ez a menő: mű köröm-szempilla-száj-mell-fenék, filteres képek és ízléstelen-értelmetlen tetoválások.

Aztán telítődik velük minden, majd fordul egyet a divat kereke és a természetes, testmódosítás mentes kinézet lesz "kúúl" meg "vóv".

2023. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

A két kérdésre ugyanaz a válasz;

NEKIK tetszik.


Az, hogy neked és néhány ezer másik férfinak nem tetszik, az sajnálatos, de nem számít.

2023. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem tetszenek a tetoválások, van is egy, amit majd egy másik tetoválással akarok eltakarni, mert rossz minőségű- fiatalon csináltattam.

Na, és pont ez a baj szerintem, hogy a tetoválások nagy része hulladék minőségű és fantáziátlan, mint az enyém. Kb. 3-4 olyan tetovált nőt láttam életemben, akinek valóban minőségi tetoválásai voltak, a többi borzalom.

Nőknek szerintem a kisebbek állnak inkább jól, bár nekem férfiakon sem tetszik, amikor egész karjuk tele van. Szóval sokan nem a minőségre, hanem a mennyiségre helyezik a hangsúlyt.

2023. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
37%
Számukra valószínű a tetoválás egyfajta traumakezelés.
2023. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezeknek súlyos önértékelési problémáik vannak. A tetoválás egyfajta kompenzáció, ezzel akarják a figyelmet még jobban felhívni magukra.
2023. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!