Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hová fordulhatok ilyenkor?

Hová fordulhatok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Elrontották a tetoválásomat. Visszamentem javításra, azt is elcseszte, hiába mondtam, hogy mit akarok, nem úgy csinálta. Megtükrözte a mintát a kérésem ellenére, ráadásul az egyik oldalon a tűt sem nyomta elég mélyre, így az egyik része a tetkómnak szürke maradt. A virágokra köré úgy rajzolta a szirmokat és a leveleket, hogy azt már nem lehet javítani, de így meg feltűnően rossz. Tervezem, hogy megyek lézereztetni.

Megkérdeztem pár másik tetoválót is, mind azt mondta, hogy el van cseszve, az egyik azt is mondta, hogy szoktak hozzá járni olyanok javításra, akiknek ez az ember rosszul varrta fel a mintát.

Segítsetek, milyen lehetőségeim vannak? Fogyasztóvédelem, vagy kihez kell ilyenkor fordulni?


2023. ápr. 1. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Számlát kértél?
2023. ápr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs számla, akkor Í. J.
2023. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hű! Iszonyúan sajnálom!

Javításra is máshova kellett volna menni - de hát utólag könnyű okosat mondani.

Hát igen, számlával esetleg lehetne reklamálni... de nem tudom...

Valami durvább takarómintával nem lehet megoldani? Telibe átütni a virágokat vagy ilyesmi.

Esetleg fotót tudnál mutatni? Hátha lenne még ötlet...

2023. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni azon kívűl, hogy reklamálsz a tetoválónál, hogy adja vissza a pénzed. Ha jó fej, visszaadja.

Fogyasztóvédelemet abszolút nem fogja érdekelni. Különböző tetoválók más stílusban, minőségben dolgoznak, mit mondanál a fogyasztóvédelemnek, hogy nem tetszik? Ez nem îgy működik.

Sajnalom, hogy így jártál, viszont részben a te felelősséged is, hogy olyanhoz menj, akinek minőségi munkái vannak.

Viszont egy képet feltölthetnél róla, abból kiderül mennyire fontos a lézer, mennyire takarható vagy javítható.

2023. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!