Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova és kihez, milyen megoldás...

Hova és kihez, milyen megoldáshoz fordulhatok ezzel?

Figyelt kérdés

Borzasztó problémás a bőrön, pedig már majdnem 30 vagyok. Mindig gondom volt vele, de azt reméltem elfog múlni. Sajnos egyre rosszabb.. voltam már orvosoknál, szedtem fogamzásgátlót, zsíros bőrre való elég erős gyógyszert is, amit a bőrgyógyász írt fel. Ezek teljesen jók addig, amég szedem őket. A “tokámon” (nincs tokám még) az állam alatt, ahol a nyakam kezdődik nagy fájdalmas göbök nőnek folyamatosan. A hátamon, arcomon, fenekemen, hónaljamon mindenhol szinten folyamatosan lesznek nagy, fájdalmas akne szerű gyulladások, meg kisebb kinyomható pattanások, plusz folyik a zsír a fejemről 0-24ben, észrevettem hogy a szőr erősödőtt. Az államon fekete vastagabb szálak nőnek, hiába szedem ki csipesszel, 2 nap múlva újra nő. A hajamat sajnos naponta kellene már mosnom...

semmi nem segít, nem tudom már mit tegyek.

Aki volt ilyen helyzetben, ti mit tettetek, kinél voltatok? Sajnos az a tapasztalatom, hogy a legtöbb helyen csak elküldenek a felesleges méregdrága vizsgálatokra, de aztán semmi eredmény. Azt mondják természetes dolog, ilyen típus vagyok, biztos a menstruációm miatt, vagy épp stressz és mèg sorolhatnám.

Nagyon rosszul érzem már magam, a sírás kerülget. Most megint egy tombolósabb időszakát éli a szervezetem, az a szerencse, hogy most nem kell menni sehova a kialakult helyzetben, de ilyen esetben volt màr hogy nem léptem ki az utcára. Tönkretesz lelkileg teljesen.

A menstruàciómmal semmi problémám nincs, ilyen téren mindig minden normális.



2020. máj. 4. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet szerintem valami étel miatt is.
2020. máj. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én elmennék feltétlenül egy hormonvizsgálatra.
2020. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!