Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül nagyjából egy...

Mennyibe kerül nagyjából egy színes virág mintás tetkó kézfejre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szalon válogatja, de úgy nagyjából kérdezem. Kézfejre szeretnék egy szép színes nagyobb virágot. Mennyiből jöhetne ki? Főleg ha realisztikusra szeretném?

2023. ápr. 2. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Eltakarható helyre tedd, pl. felkaron jól látszik, de ha kell rá lehet öltözni.
2023. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30-60ezer.
2023. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-Nem kértem más véleményt, ha nem tudsz konkrétan a kérdésre válaszolni inkább más kérdést nézz.


2.Köszönöm!

2023. ápr. 2. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Én is azt javaslom, hogy ne csináltass sehova sem tetkót!! Mert az ott marad, és idősebb korodban majd szégyenkezhetsz miatta.
2023. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

#4 Nem fog szégyenkezni, nagyon unalmas már ez a vélemény. Egyrészt egyre elterjedtebb a tetoválás, tehát egyre kevésbé lesz kirívó, másrészt mennyivel szebb egy csupasz ráncos bőr, mint egy tetkós ráncos?

Kérdező, attól is függ, mennyire kidolgozott, árnyékolós. A #2-es elég jól belőtte, én egy tízessel lejjebb is mennék, legalábbis ahova én járok, ott meglenne szerintem egy 35.000-45.000-ből.

2023. ápr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Tetováló válogatja. 30e-től felfele, max 60e-ig. Nagyon max 70e. De több semmi képpen sem.
2023. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb 20-50 között kijön.
2023. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!