Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kalocsai mintás tetoválás...

Kalocsai mintás tetoválás férfi létemre?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje szeretnék,viszont én egy eléggé nőies mintának/motivumnak tartom.Legalább is hölgyek többet varassák mint férfiak.

Valami ötlet esetleg hogy mit lehetne tenni?Vagy tik hogy gondoljátok? tényleg nőies?


Sosem volt tetoválásom előtte,viszont ezt mindig is akartam illetve ez még kilenne egészitve rovás irással,amin a nevem szerepelne.Hamár egy szép magyar nevet kaptam.



2016. szept. 12. 16:12
 1/7 anonim válasza:
61%
Én szeretem az ilyen Magyar dolgokat. Szerintem király.Nem nőies.
2016. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy irtál:).. én is nagyon.Ráadásul mivel elcsatolt területen élek,igy még sokkal többet jelent számomra akár egy ilyen minta is.

És amúgy is,mindig is arra neveltek hogy kikell álnom a magyarságomért.

Kösz hogy irtál,mások véleményére is kiváncsi lennék.

2016. szept. 12. 17:24
 3/7 SzilKa ***** válasza:
100%
Tetováltam már pasinak is kalocsait, meg lehet úgy oldani, hogy ne legyen furcsa pasi létedre. Rovásírással kiegészíteni jó ötlet. Ha tetszik, akkor hajrá! Csak egy jó tetováló kell.
2016. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod SzilKa!

Először is,mit értesz az alatt hogy "meg lehet oldani"?:).. bocsi csak tényleg kiváncsi vagyok,nem nagyon tudom hogy mi hogy működik itt a tetoválós berkekben,csupán most rázodnák bele:)

Mivel én ilyen utánajárós fickó vagyok,olvasgattam itt gyk-n és jópárszor belefutottam a nevedbe,igazábol kalapom emelem,teljesen kirajzolódik bennem hogy érted te a szakmádat és ez értékelendő:).

Viszont,valahogy találtam egy 4 éves kérdést,ahol irtad hogy tetováltál kalocsait,és hogy véleményed szerint azért teljesen egy fiura/férfira ez nem annyira illik.Nyilván ezt a tetoválandó személy dönti el hogy neki tetszik-e,de attól még egy kicsit kételyeket ébresztettél bennem :D..

Természetesen minden körülmény más,viszont meglepődtem hogy picit elhatárolódtam.

2016. szept. 12. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfiaknak is hímzett volt a ruhájuk, esetleg tanulmányozd hogy miben volt más a nőinél.
2016. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzilKa ***** válasza:

Szia Kérdező!


Azóta szereztem plusz 4 év rutint, illetve volt az az ominózus férfiúi felkérés is :D

A tervezésnél masszívabb vonulatot, kevesebb ívet, kevesebb színt használnék, szóval erőteljesebb formákkal érném el, hogy ne legyen nőiesen lágy az egész. A rovásírás szögletessége is hozzátesz ehhez, ezért is tartottam jó ötletnek beletervezni.

Ezen kívül pedig ha Te magad is férfias jelenség vagy, senki nem fogja megkérdőjelezni a mintaválasztásodat.

2016. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elkészült a tetoválás?


Kalocsai vagyok 🙂

2020. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!