Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy ilyen tetováláshoz van...

Egy ilyen tetováláshoz van valami minimális méret ami alatt nem célszerű megcsináltatni mert nem lenne szép a szöveg?

Figyelt kérdés

Not all those who

wanders are lost


Így lenne két sorban. Mekkora legkisebb mérettel számoljak kb, ami szép lenne, nem folyna össze de még diszkrét?


2023. ápr. 14. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
wander, bocsánat elírtam…
2023. ápr. 14. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kell mindenképp egy egészséges méret.

Betutipustól és bőrfelülettől is függ.

De a minimum kb egy öngyújtó mèrete erre a szöveg hosszusagra.

Irott betűvel, nyomtatottal ennél nagyobb. Ez tényleg a minimum, egy olyan tetoválónál, akinek a stílusa köze tartoznak a pici, vékony vonalak.

Mindenképp olyanhoz menj, mert ő tudni fogja, hogy ezeket a kisebb tetovalasokat milyen méretű tűvel, milyen mélyre, milyen méretben készítse, hogy tartós maradjon.

Általában több méretet nyomtatnak, és segítenek kiválasztani azt, ami a te adottságaidhoz a legjobban passzol.

2023. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Azt hogy tudom kideríteni, hogy ki csinál ilyeneket gyakran aki tutira ért hozzá? Dunakeszi-Vác, Budapest környékén keresnék.
2023. ápr. 16. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább instagrammon. 😊

Írd be a keresőbe, hogy minimál tattoo budapest es a hastegek között keresgélj. Nézd meg a profiljukat, próbálj olyat választani akinek a portfóliója nagy része pici, vékony vonalas tetovalasok.

Nézd meg a képeken, hogy egyenletesek-e a vonalak.


De nekem is írhatsz, szabo_editke_tattoo néven találsz meg, X. Kerületi szalonban, ha tetszik a profilom írj DM-et. 🤗

2023. ápr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!