Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bántál meg már tetoválás a...

Bántál meg már tetoválás a testeden, amit korábban csináltattál? Vagy ismersz olyant, aki megbánta mára, hogy csináltatott?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért bánod mára, és hol van rajtad, mit ábrázol?

El tudtad távolíttatni, vagy próbáltad?


[link]



2023. máj. 1. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nincs tetoválásom, de kb. 14 éves koromtól szeretnék és volt is egy ilyen pinterest táblám.

18 évesen majdnem csináltattam, de nem volt rá pénzem.

Utána mikor lett volna pénz, jött a covid és ez sok tervet romba dőltött.


Nemrég pinteresten újra szembe jött velem pár tetkó és eszembe jutott, hogy volt ilyen táblám. Megnéztem és annnnnnnnyira gáz dolgok voltak ott, hogy nagyon, nagyon, nagyon megbántam volna. Nemcsak azokat amiket 14 éves csitri fejjel tettem bele, hanem azokat is amiket már 18-9 évesen kigondoltam.


Egy tetoválás van amin kb. 3 éve gondolkodom, az egy saját tervezésű minta és bár sokat változtam ennyi idő alatt, még mindig tetszik. De nem valószínű, hogy megcsináltatom már.

2023. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Van több is, nem bántam meg egyiket se. Az igaz, hogy érdemes megvárni amíg az ember feje lágya benő.
2023. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Egyre többen jönnek rá, hogy vér ciki és egészségtelen ☝️ az a sok irka-firka.
2023. máj. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de én 38 évesen csináltattam az elsőt. Ennyi idősen azért már csak tud erről felelősen döntést hozni az ember, szóval nem hiszem hogy valah ais meg fogom bánni. :)
2023. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, amivel már nem birok azonosulni, de nem mondanám azt, hogy megbántam. Mindig emlékeztetni fog arra, hogy akkor milyen gondolkodásmódom volt, és csak nevetek rajta egy jót, és nem szégyellem, mert az is én voltam.
2023. máj. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!