Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ciki ilyen tetovál...

Szerintetek ciki ilyen tetoválást csináltatni?

Figyelt kérdés
Találtam egy majdnem egész karos tetoválást, nagyon nagyon tetszik, viszont azon gondolkodtam, hogy a szalonban hülyének néznek-e, ha egy tetoválás alapján akarok tetoválást. Mert elég komplex, nem egyszerű gondolom lerajzolni egy karról az ábrát, mert elég részletes... Szoktak ilyet egyáltalán? Ha esetleg van itt tetováló, hozzátok fordultak már ilyen kéréssel? Hogy nem rajzoltatni akarják az egész karos tetoválást, hanem egy komplett tetoválásról kéne "lekoppintani". Mit gondoltok erről?

2022. júl. 20. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint nyilván ezt is meg kell rajzolni de úgy értem, hogy nem több képet viszek és a tetováló álmodja meg az ábrát vagy elmondom neki mit szeretnék és úgy rajzol
2022. júl. 20. 18:20
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Jó tetováló mindent megold,ha van elég pénz rá.
2022. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó persze tudom én, csak kíváncsi voltam, ez nem fura?
2022. júl. 20. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
nem, rengeteg embernek van ugyanolyan tetkója
2022. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
3.:Nem vészes.Sok fura dologgal fordulhatnak hozzájuk nap mint nap,úgyhogy megszokhatták már.
2022. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Normális szakember nem vállalja más munkájának a másolását
2022. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyezek a 6. valaszoloval. Vidd el ispiraciokent megmutatni es valami ujat talaljatok ki, ami hasonlo hangulatu, de a sajatod. Ne lopd el maset.
2022. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
A jobb művészek, ha nem túl pénzéhesek nem vállalnak ilyet. Mert neki az nem jó reklám a művész világban, hogy más munkáját másolgatja. Plusz mivel netről szedet kép biztos nem jön veled szembe az eredeti tulaj, de én még a gondolat miatt is rosszul vagyok, hogy az enyémet valaki le akarná másoltatni magára. Konkrétan azon gondolkodtam mikor az enyém elkészült, hogy nem kéne engedjem, hogy felrakja a netre pont emiatt. Az az ő egyedi mintája, lehet, hogy személyes jelentés is bele van építve. Vidd el mintának. Biztos hogy tud neked olyat tervezni ami hasonló és ugyan annyira tetszeni fog.
2022. júl. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!