Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltak, mennyi időt...

Tetováltak, mennyi időt vártok, mielőtt egy fejben kész tervet megvalósítotok?

Figyelt kérdés

Hirtelen felindulásból is készült már? Ezeket nem bántátok meg?

Eddig én mindegyiknél legalább egy évet vártam, és volt olyan, hogy kb. egy év múlva már taszítónak találtam az eredeti ötletet.



2023. máj. 21. 19:34
 1/5 anonim válasza:
100%

12 éves korom óta szerettem volna ezt a mintát, most, majdnem 22 évesen csináltattam meg.

Szerintem eléggé átgondoltam.

Amúgy csak egy szimbólum, engem 1000%-osan leír és ennyi.

2023. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
15 vagy 16 évesen döntöttem el hogy lesz..24 évesen csináltattam az elsőt. Most 10 van összesen. Mindet szeretem, egyiket se bántam meg. Volt olyan hogy 2 tetoválás között csak 20 nap telt el. Ha jobban állnák anyagilag sokkal több tetoválásom is lenne. Az évek során egy piercinget is beújítottam :D :)
2023. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy tetoválásom van, hat évig gondolkodtam rajta. Nem bántam meg, örülök neki. Nem tartom kizártnak, hogy még lesz, de nincs konkrét tervem, addig meg nem támadok be szalonokat.😄
2023. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fárasztó96 ***** válasza:
76%
6 van. Egy volt betervezve, a többi csak úgy jött. Az első és a második között másfél év, a harmadik és negyedik között 1 év telt el, az utolsó óta kb másfél hónap. Egyik-másik már módosult, mire felkerült rám.
2023. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3-5 év, úgy sem tudom leszedni utána, nem sürgettem sosem. Egyébként volt amit inkább nem varr aztán magamra (3 év után jottem ra hogy meg sem tetszik annyira )
2023. máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!