Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon fáj a tetoválás?

Nagyon fáj a tetoválás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Végre rászántam magam két darab tetoválásra is. Az egyik minta már fixen megvan, beszéltem is a tetoválóval, de már csak jövő hónapra van időpont. Őszintén, nagyon bevagyok szarva hogy milyen érzés lesz. Egyébként az alkarom belső részére szeretném mindkettőt. Szemöldöktetoválásom már van, amin miután frissen készen lett át kellett menni mégegyszer, na ott már könnyeztem rendesen. Akinek van alkar tetkója, szívesen várom a válaszát.

2023. máj. 28. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Erre nincs egyöntetű válasz. Mindenkinek más a fájdalomküsszöbe. Lehet amit én röhögve elviselek te azon már könnyezel és fordítva.

[link] ez alapján a kékkel jelölt területek a legkevésbé fájdalom mentesek. Elsőre jó választás mindenképp. De nyilván te érzed majd, hogy neked mennyire fog fájni.

2023. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt vészes az alkaromon. A hasamon sokkal jobban fájt, de az is kibírható volt abszolút.

Valószínűleg azért fájni fog, de nem kell ettől ennyire megijedni.

2023. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A sminktetoválás sokkal rosszabb
2023. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem fáj. Fura érzés. Én hármat viselek de most a napokban jön a negyedik. Egy hónapja kezdtem el tetováltatni. Előtte sosem volt. Azt vettem észre hogy a fájdalmat élvezetként élem meg. Érdekesen hat. Így aztán egyáltalán nem fáj nekem
2023. jún. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!