Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hízás és fogyás tetkóval milyen?

Hízás és fogyás tetkóval milyen?

Figyelt kérdés

163 centi vagyok, nő.

Gyógyszerek miatt 45-58 kg közt szoktam lenni.

Nem lenne csúnya rajtam a tetkó, ha ennyit mozgok súlyban? Nem nyúlik ki/szottyad össze?


2023. jún. 2. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Egy vastag combon olyan jól néz ki a tetoválás, mint a hentesnél a sonkán az állatorvosi pecsét.
2023. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Én elég sokat szedtem fel, aztán adtam le, de a tetoválásom ugyanolyan szép.
2023. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Hova szeretnéd? Szerintem a karodra, meg ilyen helyre rendben van, de én pl. hasra nem vállalnám be. De nyilván ez attól is függ, hogy ki hova hízik, mert mindenkinél más. De amúgy szerintem simán vállald be a tetkót, csak a helyét érdemes meggondolni.
2023. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

3#

Kettes vagyok, nekem pont a hasamon van az egyik. Többször voltam terhes is, amikor óriási hasam volt.

2023. jún. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Minta függő.

Egy valós személy realisztikus portréja egy bordán nem ajánlok, mert az valóban tud annyit változni a hízás-fogyás-szüléstől, hogy minimálisan változik, viszont egy portrén a minimális változás is feltűnő lehet.

Ugyan ez vonatkozik a mertani pontossággal készülő mintákra, például egy kockára, ami egy minimális változás is szembetűnő lehet.

Olyat kell választani, ami, ha picit is torzul még te sem veszed észre.

2023. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!