Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon gáz zenekar logóját...

Nagyon gáz zenekar logóját tetováltatni?

Figyelt kérdés
Két kedvenc zenekaromról (Kárpátia, Sabaton) lenne szó, két alkarom belső felére. Megbánni biztos, hogy nem bánnám meg, mert az értékrendemet, világnézetemet, személyiségemet fejezik ki, csak nem tudom, hogy ez a fajta tetoválás mennyire számít tömegdivatnak vagy esetleg gyerekesnek?

2023. jún. 12. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Eltelik 20 év, és csak a tetoválás marad.
2023. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Akinek ezek "az értékrendedet, világnézetedet, személyiségedet fejezik ki", akkor még nagyon éretlem személyiség vagy, 5-10 év múlva már szégyellni fogod. A tetoválás meg rajtad marad, magyarázkodhatsz miatta, de megváltoztatni nem tudod.

Szóval rettentö gyerekes ötlet, inkább hagyd ki.

2023. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, igazából ilyenre gondoltam:

egyik: [link]

másik: [link]


de átgondolom még

2023. jún. 12. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A többség úgysem ismeri ezeket, de amúgy igem
2023. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan az emberek nagy része nem ismeri ezeket a logókat, de ettöl függetlenül is igen, gáz.
2023. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nekem is az lenne a bajom, hogy lehet pár év múlva már nem fog tetszeni a zenekar, és ez nem olyan, hogy na kidobok egy zenekaros pólót.
2023. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Már maga a tetoválás is gáz!!
2023. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Iszonyat gáz.
2023. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Jól néznek ki, lehet, hogy sokan nem is tudják, hogy egy zenekar logoja.

Én egy film logoját tetováltattam magamra, de gyerekkorom óta, több, mint 25 éve az legfontosabb dolog az életemben, nem csak egy kedvenc film, sokkal több annál.

Jól gondold át, de ne foglalkozz ilyesmivel, hogy mások szerint gáz-e. Mások egyébként többnyire magasról tesznek a másik ember tetkójára.

2023. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha Kárpátiát hallgatsz, az önmagában ciki 15 éve felett, ne tetézd még tetkóval is. Sabaton még 18 éves korig elmegy.
2023. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!