Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, ti szoktatok bő,...

Lányok/nők, ti szoktatok bő, rockbandás pólókat használni alvóscuccnak?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen színűt és milyen zenekarét?

Mennyi idősek vagytok?



2020. dec. 28. 22:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
77%
27/L, Iron Maiden, Blind Guardian, Metallica, Sabaton, Powerwolf, Rammstein, Apocalyptica, Leander Kills, Road, Rómeó vérzik, Hollyvoodoo, Black Veil Brides, Bobaflex, Amon Amarth, Ossian, Lord, P.Mobil, Seether, Alestorm stb. pólókat hordok, de nem szeretném gyűrni őket az alvással, még a végén letöredezik róla a minta. Általában fekete, sőt, mindig feketét. Alváshoz csak egy matt fekete pólót hordok pizsama felsőnek.
2020. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A mindenit! Szép kis gyűjtemény :)

Férfi/uniszex fazonúakat hordasz amúgy, vagy karcsúsítottakat?

2020. dec. 29. 00:41
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Ghost, Pantera, Infected Rain, Jinjer, System of a Down, vagy 6 db Metallica, Dream Theatre, Blind Guardian, Marilyn Manson, Black Sabbath, Guns N'Roses, The Agonist, Iron Maiden, Korn, Slipknot, Rage Against the Machine, Machinehead, Rammsteim, Stone Sour, Tool, Megadeth, ezek azok, amik most hirtelen eszembe jutnak.

Nagyrésze koncertes darab, néhány van, amit még nem sikerült élőben látni, de mind olyan banda, amit nagyon szeretek, sokat hallgatok.

Azért van ennyi, mert én a hétköznapi stílusomba is beépítem őket, nagyon sokat hordok bandás pólókat. Csak fekete, férfi fazont, szerintem ezek a legkényelmesebbek.

2020. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, 25 éves vagyok :)
2020. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Metalt hallgatok, de nincsenek zenekaros pólóim, amikor voltak is, csak női. Alvósnak Star Warsos cuccaim vannak :D
2020. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

1. vagyok, Ennél még több is van, egy egész gardróbnyi, és az még csak a felső ;D


Egyébként hordok mindenfélét, a lényeg, hogy szeressem a bandát és kényelmes legyen :)

2020. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jajj, de irigylem mindegyikőtöket ezek miatt a gazdag pólógyűjtemények miatt :D :) Mindenkinek küldöm a zöldet!

Ja és igen, a Star Wars is király! :P

2020. dec. 29. 22:13
 8/15 anonim válasza:

Tankcsapda, AC/DC, mindkettő fekete.

Szeretném még bővíteni a gyűjteményem, csak azokat nem pizsamaként szeretném használni :)

16 vagyok

2020. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
Aludni csak egy ősrégi Korn-os és egy még ősrégibb Dimmus pólót használok, már azokat se nagyon mert tizenplusz évesek. Újabban cicás pizsamáim vannak (a szekrényem egyébként is fura egyvelege a zenekaros, okkult mintás és cicás pólóknak). Hordok zenekaros pólókat (van The 69 eyes, Powerwolf, HIM, KISS, Dimmu, SOAD, Avenged 7fold stb.)de nem aludni, illetve van ami már nem kapható és azokra vigyázok.
2021. jan. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem csak aludni hanem utcára is előszeretettel veszem fel
2021. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!