Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fólia, vagy nem fólia?

Fólia, vagy nem fólia?

Figyelt kérdés

Tegnap készült el a tetkóm, második nekifutás volt, árnyékolás, nagy felület (váll+felkar). Ez az első nagyobb tetkóm, éjjelre lefóliáztam, de meleg volt, rendesen megizzadtam alatta. Reggel leszedtem, lemostam, bepanthennel bekentem, a tetováló azt mondta, ha nem megyek semerre, és mardok itthon, nem kell fóliáznom.

Viszont van egy utam, amit nagyjából másfél óra alatt megjárok, és nem tudom eldönteni, mi lenne a jobb. Ha megint lefóliázom, és garantáltan beizzadok alatta (ázik a tetkó), vagy ha nem teszek rá fóliát, csak jól bekenem (úgy meg kosz mehet rá).



2023. jún. 22. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen fólia.
2023. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
A párom karja telibe van tetoválva és nem fóliázta.Ki mondja nektek ezt a baromságot? Oké akkor nap mikor megcsinálják rak rá fóliát de utána nem kell..
2023. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tetoválóm mondta. Én hiszek neki, csak ellentétes dolgokat lehet hallani is, meg olvasni is. Ne áztasd, ne izzadj, de kosz se érje, így meg üti egymást kissé a fólia meg a nem fóli probléma.
2023. jún. 22. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Akkor nem értem a kérdést.Hallgass a tetoválódra ő a szakember nem a gyakorisok.Egyébként csak magát védi, ha bármi történik tud arra hivatkozni hogy hát nem fóliáztad azért meg ezért.Teljesen felesleges a fóliázás főleg meg most 40 fokban az izzadással keletkeznek a bacik..
2023. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Hallgass a atetoválódra, ő a szakember" de azért "ki mondja nektek ezt a baromságot"

Oké :D


Megjártam az utat, lefóliáztam, köszi az értelmes választ első.

2023. jún. 22. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Én is sokat agyaltam. Ezért kipróbáltam mindkettőt. Nekem határozottan nem fólia! Bár nincs nagyobb mintám, csak több kisebb. Mindig pénteken megyek tetováltatni, csak 2 éjszakára fóliázom le, nappal szabadon van. Nekem ez vált be. Gyorsan és szépen gyógyult mind.

40/N

2023. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!