Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválók! Volt már, hogy...

Tetoválók! Volt már, hogy intim helyre kértek tetoválást?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt a reakciótok (magatokban), és mit kértek?

2023. jún. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok, és igen kértek már nők és férfiak is. Én nem vállalom sosem, meg is mondom kedvesen, hogy erre nem én vagyok a legalkalmasabb. Vannak olyan tetoválóművészek akik csinálják, és jók is benne. Elfogadják a döntésemet.
2023. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Igen volt, semmi extra, ezen nem kell meglepődni. Tőlem kértek már oda nők, betűt, szívet, pillangót. Ami meglepő, hogy eddig mindenki azt mondta egyáltalán nem fájt. :)
2023. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent az intim terület?


Gentiáliát nem, nem vállalok. Pocsék ott a bőr, és


Férfiaknak nő tetoválóként meg pláne nem, sajnos vannak pervezrek, akik direkt valami fantázia kiélése miatt akarnak öv alá valamit, direkt csajoktól.



Fenékre dolgoztam már párszor, főleg még nagyon kezdőként, de ez tipikusan az a hülyegyerek hely, mindig valami brahiból csinált marhaság kell, Pickle me Rick, valami meme ami 2 év múlva már vérgáz, szexelős gumimacik, rajzfilm figurák kukival, stb.


Sajnos a tapasztalat az, hogy 8/10 ilyen hülyegyerek nem mossa a valagát elég rendszeresen, és szaga van.

Egy 5×5 centis vagy kisebb kis idóta izét ami túl olcsó a sz@rszaghoz, aztán még portólióba se lesz jó, már nem vállalom be.


Kivétel ha takarás kell és vagy ha idősebb nőre kell fenék tetkó (azaz nem ilyen koleszos-gólyabálos agybaj, hanem már kicsit felnőttebb és valami értelmes ötlete van)



Cicire ha chest piece része, persze, csak maradjon nyugton.

febr. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!