Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csajszik milyen tetovalason...

Csajszik milyen tetovalason gondolkozzak ami vonzo szamotokra? 22/F

Figyelt kérdés

2023. júl. 1. 23:57
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
98%
Ne más miatt, hanem magad miatt csináltass tetoválást, már ha tényleg szeretnél.
2023. júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem vonz csak olvastam hogy vonzodnak a lanyok hozza es mar vagyom kapcsolatra. Ezert kerek segitseget
2023. júl. 2. 00:17
 3/26 anonim válasza:
98%
Ha "nem vonz" a tetoválás és csak azért csináltatnál egyet, hogy kapcsolatba legyél (ami nem is biztos, hogy segítene ebben), akkor meg nem önmagad adnád így még nehezebb lenne normális kapcsolatot találnod.
2023. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Az olyan tetoválás vonz minket, amit alapos tervezéssel, a személyisége reprezentálásaként és mélyebb, érzelmi vagy elvi tartalommal, szimbolikával felruházva választ ki valaki.


Annál nincs taszítóbb, mint egy sekélyes hülye gyerek, aki azért varrat valamilyen tucat, trendi vackot, hogy másoknak tetszelegjen.

2023. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Régen rossz ha egy tetoválással akarsz csajozni....
2023. júl. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagy öntözőkannát a hátadra. Arra buknak a csajok.
2023. júl. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Storytime. Dolgoztam egy munkahelyen. Volt ott egy figura, akit nevezzünk Bélának. Odáig volt egy ott dolgozó lányért, akit nevezzünk Gizinek. Gizit nem érdekelte Béla, már csak azért sem, mert volt barátja, akit nevezzünk Sanyinak, és hatalmas volt a lamúr. Egyszer aztán Facebookon láttam képeket a Gizi barátjáról, a híres Sanyiról. Döbbenettel konstatáltam, hogy Sanyinak ugyanolyan, de teljesen ugyanolyan tetoválása van, mint Bélának. Nem volt nehéz kitalálni, hogy ez a nyomorult Béla Gizi meghódításának reményében csináltatott egy csontra ugyanolyan tetkót, mint ami Sanyinak van. Ennél szánalmasabb már tényleg nem lehet valaki. Persze tök felesleges volt, mert Gizi továbbra is leszarta, neki meg lett egy ronda, proli tetkója, amit még leszedetni sem igazán lehet, olyan nagy.
2023. júl. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
Én kb tetőtől talpig ki vagyok varrva. Nagyjából 80%-ot borít be rajtam a rajz de egyiket se csajozási szándékkal varattam! Szerintem ez nem így működik. Üresen is tudnék ismerkedni ha szeretnék.
2023. júl. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyenen. Egyszer kimegy a divatból, és akkor bánhatod. Ráadásul nem minden csajnak tetszik, van, aki kimondottan utálja.
2023. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
68%

Én lány létemre vagyok kitetoválva, nem sok van, de színesek és nem kicsik. Ettől nem vagyok plori, és kapcsolatom sincs továbbra sem. Akinek nem tetszik, ne nézze, nekem kell jó legyen.

23/L

2023. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!