Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválóknál a flash olcsóbb...

A tetoválóknál a flash olcsóbb szokott lenni, mint egy egyedi tervezésű, de ugyanolyan kaliberű tetoválás?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség a kérdés, de nekem eddig mindig saját ötleteim alapján csinálták és nem tudom, hogy a flash hogy működik.

2023. júl. 7. 16:58
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem olcsóbb, mert az már kész minta és nem kell még munkaórákat töltenie a megtervezéssel.
2023. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül.

Vannak, akik főleg a reklám miatt csinálnak flash-day-eket, de van, aki nagyon is kedveli ezeket. Aki kedveli, és jól is csinálja, az nagyon szépen be tudja tölteni vele a napirendjét.

Ha úgy nézed, akkor viszont drágább (mármint mintha egy nagy minta lenne lebontva). Miért? Mert bár a minta megvan, de a bőrt elő kell készíteni, a gépet is, a festékeket is, indigózni...stb. Ez mind időbe telik. Míg egy nagyobb mintánál, vagy ha mondjuk időpontot foglalnál 4-5 flash méretű mintára, ez az idő jobban eloszlik, több idő jut magára a tetoválásra, mint az előkészületre.

Egy gyors és ügyi tetováló egy flasht feltol egy óra alatt mindennel. Ez kezdőnek ez 3, vagy több órába is telhet. Ha úgy nézed, hogy van, aki a npi 10 órás is kidolgozza, akkor 8-10 flash belefér, de, ha aprók a minták, akkor akár kétszer ennyi is. Ha darabját 10-15ért csinálja, akkor 80-300 ezer közötti a bevétel, míg ha két 4-5 órás alkalmat vállalna, akkor mondjuk 100-160. A gond ott van, hogy a két hosszabb alkalmat könnyebb megoldani, mert két vendéget jelent. De 20 vendéget fix időre koordinálni már kihívás. Egy expon, rendezvényen nem gond, ott pörög az élet, de a mindennapokra nézve jól kell az időt elosztani, hogy minden jól jöjjön ki.

2023. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!