Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek rá kéne kérdeznem...

Szerintetek rá kéne kérdeznem már?

Figyelt kérdés

Bocsánat a borzalmasan buta kérdésért. Első tetkóm lesz, és nem tudom, hogy mennek a dolgok ilyenkor:D

Június elején voltam bent a tetováló nőnél átbeszélni a mintát. Mondta, hogy keressek másikat, mert nem annyira kivitelezhető amit szeretnék.Akkor mondta, hogy nála az időpont kb egy hónap.

Majd 15.-én átküldtem neki az új mintát, mondta, hogy ez okés lesz, de azóta nem jelentkezett..

Vajon rá kéne kérdeznem? Vagy mindig ennyi idő, míg jelentkeznek? Nem akarom sürgetni sem..



2023. júl. 10. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos, ami tetoválók borzalmasak vagyunk a válaszadásban.

Ez szakmai betegség, valószínű összekeveredett az üzenetek között, elfeljtett válaszolni, amikor eszébe jutott hetek teltek el, stb.


Tudom, hogy nem mentség, és bocsánatot kérünk emiatt, de nagyon sok emberrel kommunikálnunk nap, mint nap, így néha hibázunk.


Nagyon sokszor jártam így, hogy addig húztam a választ, amíg már ciki volt elküldeni.


Írj neki!

2023. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!:) Akkor ha jól értem, te is tetováló vagy.. Van ötleted, mit tudnék írni neki, amit nem gondoltok túl tolakodónak meg sürgetőnek meg bármi?:D
2023. júl. 13. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Neked fontos, és a leírtakból úgy veszem ki, nem is kértél időpontot, csak a mintáról csevegtetek. Írj rá. Mondjuk: "Szia XY vagyok, múltkor egyeztettünk egy ... mintával kapcsolatban. Találtunk egy megfelelőt, kérlek, adj egy időpontot, amikor meg tudod csinálni."
2023. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ijj, basszus. Igaz, az időpontra tényleg nem kérdeztem rá külön, de azt hittem az magától értetődik.. elfogadja a mintát, megtervezi, ír, ha meg tudja csinálni. Nagyon bocsánat, de tényleg nem tudom hogy megy ez:D

Köszönöm! megírom neki.

2023. júl. 14. 13:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!