Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Rózsa tetovàlásnak van valami...

Rózsa tetovàlásnak van valami jelentèse?

Figyelt kérdés
szeretnék egy tetoválást, de nem a jelenetése miatt, csak mert tetszik. a rózsa tetkót eléggé tetszenek, de nem tudom hogy van e valami jelentésük, mint pl egy keresztnek.
2023. aug. 1. 11:33
 1/6 anonim válasza:
100%

Ez engem is érdekelne mert sehol nem találok róla semmit

Én is szeretnék csinálni egy rózsát

2023. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát neked kell, hogy jelentsen valamit
2023. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a jelentősége amit te adsz neki. Ha neked "csak tetszik" jelentőséggel bír akkor az. Ha mélyebb kötődésed van a virággal akkor az.
2023. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyetlen rózsa a szerelem univerzális jele, de jelenthet tiszteletet, bátorságot, bocsánatkérést, boldogságot, barátságot, csodálatot vagy veszteséget is, a színtől függően. A börtönökben a szögesdrótba behálózott vagy tőrre tekert rózsa a 18 éves kora előtt bebörtönzött elítélt jelképe. Az elszáradt rózsa ugyanitt azt jelenti, az elítélt inkább meghal, de nem mond le a becsületéről.
2023. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rajtam van pár rózsa, de kb mind vminek a része, aminek jelentése van. Egy van csak magában, de annak is megvan az oka.
2023. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem 3 rózsa van az alkaromon, 1 nagy,1 közepes, 1 kicsi. Ők az én 3 gyermekem az én rózsáim,és a nevek is oda vannak írva. Számomra ők jelentik a boldogságomat. Ha ránézek eszembe a jut a rózsa illata amit imádok, ahogy őket is imàdom.
2023. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!