Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akik annyira odáig vannak a...

Akik annyira odáig vannak a tetoválásokért azt hiszik, hogy valami szupererőt kapnak tőle?

Figyelt kérdés

Főleg az olyanokat nem értem akik kiírják az Instagram biojukba, hogy tattooed girl, meg inked girl.

Meg azokat akik magukra tetoválnak minden ilyen minimalista hülyeséget.

pl.: ott van az a viszonylag híres, hogy a 3 kutya s.ggbe b.ssza egymást "past, present, future" felirattal de még ezrével lehet ilyeneket találni.

Nem tudom, ezek az emberek azt hiszik, hogy nem lenne bárkinek pár tízezer Ft-ja egy-egy ilyen sz.r tetoválásra vagy mi van? Vagy esetleg azt gondolják, hogy most ettől lazábbak vagy keményebbek lettek?

Néha hallok olyat is, hogy xy-nak bejönnek a tetovált pasik. Hát nem tudom, ez tényleg ennyit számít?


Vannak különben tök normális ismerőseim is szép tetkókkal és ők mind csak azért csináltatták meg, mert nekik az tetszett, de soha nem osztották meg közösségi médián vagy hozták szóba. Még csak belemagyarázás sem volt, hogy az őket jellemezné vagy emlékeztetné valamire csak szimplán bejött nekik és kész.



2023. aug. 2. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szupererőt ad, ahogyan a smink, a szempirralspirál, a hajfesték vagy csupán egy hajvágás.


Vagy nem is? Csupán arról van szó, hogy az ember a külsejét a maga ízlése szerint változtatta meg? Rád bízom a választ.


Ja, de értem, megint az a gond, hogy mér' van ez Instán...

2023. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön ide bármiféle szupererőről való képzelgés? A kérdésednek konkrétan semmi értelme.
2023. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen! Nekem van is! 😏
2023. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Ez a "vannak tetovált ismerőseim de nem reklámozzák" az juttatta eszembe h "engem nem zavarnak ab-zik, csak csinálják négy fal között" meg "nem vagyok rasszista, vannak fekete barátaim" :D
2023. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Neked is lehet tetkód, nem kell irigykedni.
2023. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem azt, Kedves Kérdező!

N

2023. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyan szupererővel rugdosnám le a lépcsőn az ilyen agyba$zottakat, hogy egy életre beleégne a retinájukba, mi van a lábamra varrva, bármelyikkel rúgtam a kettőből...
2023. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!