Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hashimoto autoimmun betegségge...

Hashimoto autoimmun betegséggel szabad színesen tetováltatni?

Figyelt kérdés
Már 6 éve akarok tetoválást és most jutottam el ide. De van ez az autoimmun bajom meg fémallergiám is, amit mondtam a tetoválónak, és a 3 napos allergiatesztem teljesen rendben ment. A másik dolognak pedig nagyon utána akartam nézni, mint mindennek nagyon szeretek utánaolvasni, erről viszont sehol semmit nem találtam.

2023. aug. 14. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tetováltass amikor nincs gyulladásban a szervezet, nekem van egy nagy és ketto kisebb
2023. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És Hasimotos is vagy? Hú én nagyon sokat tanultam a témáról, de ennél van ilyen hogy egyszer elmúlik és valamikor újra visszaköszön?? Honnan tudom, hogy épp nincs gyulladásban a szervezetem?? És mi van, ha most nincs, tetoválok, aztán egyszer gyulladásba jön??
2023. aug. 14. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az autoimmun betegségekben sok a közös, nekem más van, több is, de a lényeg ugyanaz. Aktív a betegség vagy kezelve van? Csináltass egy kisebb tetoválást, belehalni úgy sem fogsz, a szervezeted úgy is kiakar nyírni, ne érdemes túl sokat izgulni ezeken. Éljél és elvezd az életedet inkább és h vagy vmire tedd meg
2023. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
En is alulmukodo hashimotos vagyok. Agyon vagyok tetovalva. A pm-en kezelve van, am meg nem fogalalkozok vele. Eljarok a rendszeres rutin ellenorzesekre és pont. De sose hagyom h ez befolyasolja az életemet. Nem mondom, vannak nehez napok. De nem erdekel. Én iranyotom az eletem nem ez a szar pm betegseg. Ha tetkot akarok akk lesz. Én dontom el nem a betegseg. Egyenlőre en vagyok a főnok nem ő. Csinald nyugodtan!!!! Nem a tetko fog artani.
2023. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jön mondod, közben megcsináltattam, piros is van benne rendesen, nincs vele semmi baj:) Fólia alatt volt azért festék mikor levettem, de ez normális.
2023. aug. 30. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!