Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 8 napos tetoválást elég...

8 napos tetoválást elég napközben hidratáló testtápólóval kenni 1x-2x?

Figyelt kérdés
A tetoválásom Szerdától már nyolc napos lesz, és mennem kell dolgozni. Néhány helyen még érzékeny, de nem fáj, elkezdett hámlani is pár napja. Ez az első tetoválásom, akkor elfelejtettem ezt megkérdezni, most meg azért nem tudom, mert szabadságon van, és kiírta az oldalára, hogy két hétig most nem lesz elérhető. Arra gondoltam, hogy munka előtt bekenem testtápólóval, meg az ebéd szünet alatt, a munka végén, és itthon meg a krémmel amit kaptam rá. Szerintetek? Ti hogy szoktátok csinálni? Mert sokan tudom hogy már 2-3 nappal később dolgoztok, komolyabb tetoválással is.

2023. aug. 28. 14:41
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Ameddig teljesen le nem hámlik, azzal kend, amivel gyógyulás alatt kenni kell (Bepanthen vagy amit a tetováló adott/javasolt). Ha már teljesen lehámlott, akkor kell testápolózni. Szünetekben kend be, én is úgy csináltam, 2 óránként volt szünet és akkor lemostam, újrakentem.
2023. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel olyan helyen dolgozzom és kentem, be kellet fóliáznom. 3x cseréltem (ennyire volt lehetőségem) plusz felórát fólia nélkül volt, de most ennek köszönhetően tiszta apró piros pontos, meg mintha apró pattanások lennének. Több mint valószínű, h mivel befülledt allá a kezem, melegallergiám lett, mert ott ahol krémes volt a bőröm, nincsenek foltok.
2023. aug. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!