Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kulcscsont alá+vállra tetoválás?

Kulcscsont alá+vállra tetoválás?

Figyelt kérdés

Már régóta a kulcscsontom alá szeretnék egy elég nagy tetoválást, de le akartam fogyni előtte.

A fogyás viszont nem ment évek után sem így feladtam. A tetoválást még így is szívesen megcsináltatnám, de attól tartok ha azután fogyok és összébb húzódik ott a bőröm, akkor csúnyán fog kinézni a minta.


Ugyanez a problémám a vállammal. Még annak idején elkezdtem csináltatni egy sleevet, de az alkarom befejezte után szüneteltettem a dolgot, gondolván a felkaromon/vállamon sokkal szebb lesz majd a tetoválás ha előtte lefogyok. Ezzek a testrésszel kapcsolatban is ugyanez a félelmem.


Itt leginkább személyes véleményt vagy hozzáértők tanácsát szeretném kérni.


Itt nem szeretnék olyan válaszokat hogy "ha eddig nem sikerült lefogyni, ezután se fog, ugyhogy emiatt ne aggódj". Ugyanis nem ezzel van a problémám. Itt a feltételes "HA a kulcscsontom alatti és felkaromon lévő tetoválással fogynék le mennyire lenne gáz a tetkó" kérdésen van a hangsúly.



2023. szept. 2. 15:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Itt nem egy két kilóról van szó, hanem 20-25-ről. (Igen tisztában vagyok vele hogy túlsúlyos vagyok.)
2023. szept. 2. 17:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos meg fog valtozni a tetovalas nagyobb sulyvaltozasra. Ilyen ketsegekkel nem javaslom
2023. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!