Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kulcscsontnal faj a tetovalas?

Kulcscsontnal faj a tetovalas?

Figyelt kérdés
A kulcscsontomhoz szeretnek egy idezetet. Ott mennyire faj? Esteleg valakinek valamilyen tapasztalata?

2018. dec. 14. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Ha alapból úgy teszed fel a kérdést hogy mennyire fáj? Akkor ne akarj tetoválást. Nem fáj a tetoválás, csak kellemetlen. Nekem a tetkós a gerincemre varrt és mondta hogy eléggé kellemetlen lesz. Meg sem éreztem , simán elbeszelgettem vele közben. Van egy a bokámon is, az sem fájt.

Szimpla kérdés amit ha felteszel egy tetovaltnak hogy mennyire fajt...csak forgatni fogja a szemét.

Barátnőm kulccsontra tetováltatott, és azon kívül hogy kellemetlen volt nem mondta hogy fájt is.

2018. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
Ki lehet bírni. A kulccsont egy érzékenyebb rész... De emberfüggő is. Ugye hogy miylen a fajdalom küszöböd. Ahogy az előző is írta neki Gerincre nem is fájt csak kellemetlen volt. De nekem meg az eggyik haveromnak amikor varrtak a gerincét majdnem elájult annyira fájt neki. És nem nyavajgott tehat nem csak megjátszotta. Csak ült csendben elvörösödve és könnyezett... Tehat nagyon ember függő.... De ha fontos számodra a minta akkor hidd el megéri a fájdalmat :D . Ki lehet bírni...
2018. dec. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit faj, bizsereg, de siman tuleled.


***Mikor unjatok mar meg ezt a "ha itt kerdezed, hogy faj-e, akkor ne akarj tetovalast" suketelest?***

2018. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó, gerincre azt mondják nagyon rossz, én beszélgettem közben a tetoválóval ellenben lapockánál mocskosul fájt.
2018. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!