Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csípőre egy fekete-fehér...

Csípőre egy fekete-fehér kisméretű virág mintáért mennyi a reális ár?

Figyelt kérdés

Egy alkalom lenne és körülbelül 1 óra alatt végezne vele. Első tetoválás, szóval teljesen elveszett vagyok.

A másik kérdésem pedig az, hogy mennyire fáj?



2023. szept. 6. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

20 ezer és 30 ezer között reaális.

Annyira fáj, amennyire. Egyéni. Van, akinek jobban, van akinek kevésbé. Ha eszel előtte rendesen, kialszod magad, épp nem mensi alatt vagy, akkor kevésbé fog fájni.

2023. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyi idő alatt végez vele, abszolúte dizájn meg kliens függő. Én tetoválóként se tudom megmondani milyen lesz a bőröd, mennyire bírod, stb.


Mikrorealizmus is kicsi, a kézzel stick and pokeolt is, de ezek hosszú, hosszú órákba telnek.


Ha meg pl trandítcionális rózsát akarsz, vagy valami ilyen ignorant style cuccot, az gyorsan megvan.



A fájdalom meg attól függ milyen tűt használ, mennyi és milyen shading van benne.



Az ár meg a dizájtnól, a szalon helyétől és a művész nívójától függ.

2023. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A szalon egy kisvárosban van egyébként. A művész referencia munkái pedig színvonalasak. A portrékat is élethűen csinálja meg.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindkettőnknek ment a zöld.

2023. szept. 7. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!