Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jó ötlet lenne csináltatnom...

Jó ötlet lenne csináltatnom egy nagyon kis méretű tetoválást ami az autómmal kapcsolatos? Annyira szeretem!

Figyelt kérdés

Admin: nem tudtam eldönteni hogy a szépség&divat vagy a közlekedés kategóriába írjam, ha rossz a kategória akkor tedd át de légyszi ne töröld köszi.


Van egy kicsi yarisom , már lassan éve hogy megvan nekem és mindennél jobban szeretem. Hatalmas szeretetet érzek iránta. Mindent megadok neki ami kell és nagyon karbantartom, olyan állapotban vettem hogy az már bontóérett lett volna de általam megmenekült és az utakon lehet. Ez remélem örökké így marad. Nagyon vigyázok rá most kapott uj motort, volt teljesen lakatosmunka nyaron, olajcsere mindig idoben van, szeretem tisztítatni stb.


Valahogy egyre nagyobb szeretetet érzek az autóm irányába és arra gondoltam hogy egy nagyon-nagyon miniatűr tetoválást csináltatnék a gyűrűsujjam jobb oldalára azzal hogy szép betűkkel odaírják hogy

“Yaris💕” és egy szívecske

Ilyen lenne kb de persze ennél letisztultabb, elegánsabb és szebb.


Természetes szépség vagyok , már a hajamat se festem úgyhogy nagyobb tetoválás nem jöhet szóba meg feltűnő helyre se nagyon. Ígyis tök ciki lenne ezt megmutatni otthon.


[link]


Szerintetek ez mennyire jó ötlet? Szerintem nagyoon :) Kíváncsian vàrom hogy mit gondoltok erről!


25/n



2021. okt. 21. 18:14
A kérdező szavazást indított:
Ez ciki
Szerintem aranyos ötlet, csináltasd meg ha úgy érzed!!
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél ki a falra a Yarisodról egy 2,5x5 méteres képet, hogy mindig élvezeteket nyújtson.
2021. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nem
2021. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked ez ennyire fontos, akkor csináld, de én a helyedben biztosan nem az ujjamra tetoválnám, hanem valami olyan helyre, ami egyáltalán nem látszik normál esetben, esetleg csak nyáron.
2021. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Extra gáz az ötlet és szar autó is
2021. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy, 13?
2021. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
"I'm car!"
2021. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó, egy autoszexuális. Szia, Szilvy!
2021. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lesz❤️😍 így oda lesz írva hogy Yaris. Már keresem a tetováló, ha tud valaki olyat aki jól és higénikusan dolgozik az írjon

2021. okt. 21. 20:31
 9/15 anonim válasza:
100%
Sok értelme volt akkor megkérdezni minket :DDD
2021. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennél feltűnőbb helyen szinte csak a homlokod közepén lehetne, az ujjtetkók meg még pluszban elhalványodnak és szétfolynak, sokan nem is vállalják, vagy lebeszélnek róla.

Csináltathatnád japán betűkkel, az most úgyis menő, és akkor legalább kevesebben fogják tudni, hogy párkapcsolatban vagy az autóddal.

2021. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!