Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akinek orbital és tragus...

Akinek orbital és tragus piercingje is van, melyik fájt jobban? Nekem van egy tragusom, és csinálni akarok orbitalt is .

Figyelt kérdés

2023. szept. 14. 11:14
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az orbital kellemetlenebb volt és nehezen is gyógyult. A tragusok problémamentesek voltak, abból van 2 is. De ez sokszor emberfüggő, barátném is ugyanakkor szúratta az orbitalt mint én és teljesen problémamentesen gyógyult neki.
2023. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Metionin, nagyon szeretlek és imádom a válaszaidat, de ne keverjük már az orbital ékszercsoportot a conch karikával.

A különbség annyi, hogy a conch karika egy helyen megy át a belső fülkagylón, míg az orbital bárhol lehet a fülben, viszont két lyukon hatol át egy ugyanaz karika.


Amúgy saját tapasztalat alapján a tragus jobban fájt (mindegyik) szúrásnál, a conch kevésbé. A conch egyenes szárú ékszerrel hamar gyógyult, míg a tragusom összesen négyszer lett szúrva és sajnos egyszer sem maradt meg tartósan =(

és bizony, tényleg emberfüggő.

Ha valóban orbitalt akarnál, akkor az egy rémálom. Az industrial közel két évig gyógyulhat, de minimum fél év, mire tényleg szépen rendbejön. Az orbital sokkal macerásabb tud lenni, egyszerűbb két sima talpas, vagy egyenesszárú duplagolyós barbellel csináltatni és egy bő év után cseréltetni ki karikára. Mutatós ékszer és roppant ritka :)

2023. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
100%
2. Na ezt jó tudni, nekem az az infóm volt mindenhonnan, hogy a conch és az orbital ugyanaz, én konkrétan orbital néven szúrattam. Egy csomó piercernél is / jellel van kiírva. Ilyen dupla lyukasat még sosem láttam, az industrialból kiindulva ami nekem 1 év után kimászott a fülemből, tényleg extra macerás gyógyulása lehet.
2023. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!