Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tattookat elrejteni...tippek?

Tattookat elrejteni...tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sikerült egy nagyon jo munkat egy sikeres ügyvedi irodaban kapnom.

Marketing es Event Management Team Leading, az elsö komoly munkam az egyetem utan.... VISZONT


van 2 telikarosom es a ket vadlim is tele van illetve a mellkasomon egy felirat. Szep tetovalasok, izleses motivumok..de ugye ilyen klasszikus munkakörökben ertheto hogy nem szivesen latott..


Amikor alairtam ma a szerzodest a fonokom (aki egyebkent nagyon kedves öregebb ur) ovatosan felhivta ra a figyelmemet hogy dijazna hogyha az irodaban ugy öltöznek hogy ne latszodjanak a tetovalasok.


Na itt jön a kerdes:


Akinek több tattooja van mint nekem, ti mit csinaltok hogy öltöztök plane nyaron...

teny hogy eleve öltönyös szep öltözek kell az irodaba ahol kezdek de most ez extra nehezseg hogy figyelnem kell a bluz kivagasra, szoknya max sötet harisnyaval...


Tippeket varok ha van valakinek.


Ja, es ne kezdjetek a : minek kellett neked szöveget :) hallom eleget a szuleimtol. Imadom es szeretem a tetovalasaimat.



#illem #munka #tetovalas eltakaras
2023. szept. 15. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ingblúzok, amik magasan záródnak (esetleg egy-két gombot kigombolhatsz, ameddig a tattoo engedi - lehet egész vékony, de nem átlátszó anyagból, nem átlátszó harisnyák, szövetnadrágok.
2023. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
0%
És komolyan, nem csekkelték az instàdat, mielőtt felvettek? 🤔🤔🤔
2023. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mivel 3 lepeses volt a felvetel mar az elejen tudtak hogy nezek ki.

Talan egyszeruen jo vagyok abban amit tanultam es a tattook pedig takarhatoak.

2023. szept. 15. 20:30
 4/7 A kérdező kommentje:

ja meg annyi hogy megis hogyan csekkelnek az instagramomat? :) oktassalak kicsit ;)

hidden profile, beallitas ne lehessen megtalalni googli searchel sem, stb stb. rengetek lehetoseg van erre

2023. szept. 15. 20:31
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
28%

Nyugivan.


Làtom, értesz a szóból.

Ha màr az elején làttàk a tetkókat, valszeg meg tudnak békülni vele.

2023. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

5-ös: ahogy írta a kérdezö, tudták a kinézetét, a fönök csak az ügyfelekkel való kapcsolatban kérte, hogy ne legyenek láthatóak a tattook.

Erre meg az 1-es adott tippeket.

2023. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Elég jó ötletei vannak

2023. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!