Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Vannak olyan tetoválások,...

Vannak olyan tetoválások, amiket nem vállal el egy tetováló művész?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk túl durva, olyan helyen van stb. Megvan egyértelműen, hogy ki mit nem vállal el?

2023. szept. 22. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben fejre, pláne arcra nem varrnak. És kevés adja a nevét náci tetkóhoz. SOKAN megcsinálják a náci témát, de csak névtelenül.
2023. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első akit megkerestem kedvesen annyit válaszolt, hogy kérem-e fekete-fehérben ugyanazt a mintát, mert nem dolgozik színesben.
2023. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ezt nyilván embere válogatja, hogy kinek mi az, ami már nem fér bele. Pl nem mindenki fog neked intim helyre tetoválni.
2023. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már elért a tetováló egy bizonyos szintet akkor ő dönti el kit tetovál és ha ő neki van egy stílusa akkor nem fogja rád tetoválni azt ami ettől drasztikusan eltér, mert nincs rá szüksége. Vagy ha valami baromi nagy baromsággal megy oda valaki akkor azt sem kell megcsinálnia. Ezért fontos jót választani és olyat aki stílusban megfelelő a választott mintádhoz
2023. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
3/ kivéve ha tevepata van a lábaid között
2023. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki meg van, hogy konkrétan milyet vállal csak. Pl. én is nemrég nézegettem tetováló művészeket, és egyiknél is láttam, hogy konkrétan kiírta, hogy feliratot nem vállal, de akkor finelinet, dotwork, gyerekportrét, meg ilyesmiket sem. Viszont egyébként sokaknál csak azt látom, hogy kiírják, hogy ők mit preferálnak, de nem sokan írják ki így fekete-fehéren, hogy mi az, amit egyértelműen nem csinálnak meg, de lehet, hogy ők is sokra nemet mondanának, kitudja.


Meg szerintem ha valaki nagyon gagyi dolgot akar, vagy szimplán egy olyan témát, ami a tetoválónak nem annyira komfortos, akkor lehet arra is sokan nemet mondanak, mert nem akarják ők a nevüket adni ilyenhez.


Szerintem ha valaki már jó pár éve benne van ebben, akkor nincs feltétlen rászorulva arra, hogy mindenkinek igent mondjon.

2023. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szemhéj belső felére és herezacskóra bizonyára nem szívesen pingálnak a művészek..
2023. okt. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!