Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás utáni első korrekció...

Tetoválás utáni első korrekcióért, fizettetek, ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
Meglepődtem, hogy, pénzbe kerül őszinte leszek. Egy 5centis karakterről van szó, ahol egy két vonal "hiányzik" a gyogyulas után.

2023. szept. 25. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én tetováltatok, ott 3 hónapig garanciát vállalnak, ingyen javítanak addig.
2023. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van tetoválásom, aminél nem volt szükség mai napig korrekcióra és már tizenplusz éves. Vannak, amiknél a gyógyulás után kellett. Volt, ahol ez benne volt a tetoválás árában, volt ahol plusz pénzért. Mostanság a javarészt akiknél tetováltatok, ingyen korrekcióznak, mivel nekik is fontos, hogy jó munkát adjon ki a keze alól =)
2023. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

X ideig a legtöbb tetováló ingyen vállalja, ez pár hét szokott lenni.

Mennyit fizettel érte?

2023. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4000Ft lett volna, de nem mentem vissza, mert nem érezetem fairnek, megírtam, hogy akkor köszönöm szépen hagyjuk. :)
dec. 19. 10:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!