Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megmoshatom tusfürdővel?

Megmoshatom tusfürdővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy hetes a tetoválásom, viszont mióta levettem róla a second skint vizes kozmetikai pamaccsal törölgettem át, és egy szárazzal leitatgattam, fürdéskor meg lefóliázom, hogy ne ázzon ki.

Ha nem fóliáznám le, hanem tusfürdővel megmosnám rendesen, akkor az is okés?



2023. szept. 27. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
inkább natúrabb szappan jobb lenne
2023. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Sima vízzel öblítsd inkább vagy ha van natúr vagy mindenmentes szappan/tusfürdő.
2023. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy bármilyen szappan jó, csak ne ilyen fertőtlenítő szappannal (pl. Bradonett meg ilyesmi) mossam. De amúgy az interneten látom, hogy sokan antibakterálisat használnak, de láttam, ahol azt írja, hogy azt ne, szóval ilyen szempontból egy kissé tanácstalan vagyok. :/ De sok embernél olvastam, hogy ők sima szappant, tusfürdőt használnak, és az sem okozott bajt. Én amúgy arra gondoltam, hogy én majd beszerzek valami illatmentes stb mentes szappant, azzal nem lehet mellélőni annyira (gondolom), viszont nem igazán találok ilyesmiket, ami esetleg beszerezhető lenne Tesco, Spar, Aldi stb. boltokban, esetleg valaki tudna ajánlani olyat, ami olyan helyeken is beszerezhető, vagy ilyen boltokban ez felejtős? (bocsi az offért)
2023. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
3. Utóbbi 2 tetkómnál Balea med mindenmentes tusfürdőt használtam épp, azzal mostam őket és nem lett bajuk.
2023. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van kimondottan tetoválás utáni szappan. A tetoválók egy része tart ilyesmit a vendégeknek. Persze pénzért szokták adni, de jobb helyeken akár kérés nélkül ingyen is. Drogériákban előfordul, de netről meg tudja bárki rendelni.
2023. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!