Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megbánnátok egy ilyen tetovàlást?

Megbánnátok egy ilyen tetovàlást?

Figyelt kérdés
megbánnàtok egy tetoválást ami azt jelenti hogy szívtelen, csak angolul írva? szerettem volna egy szót tetovàltatni függőlegesen a nyakamra a fülem mellé, és sokat néztem, de nem akartam egy elcsépetet, mint pl a blessed, ami azt jelenti hogy àldott, vagy olyat ami nem is igaz ràm. és eszembe jutott ez a szó, mert úgy érzem hogy ez igaz is ràm több okból kifolyólag. nem érzem úgy hogy annyira megbàntam volna, csak egyszer az egyik ismerősöm mondta hogy minek varratok ilyet magamra, és azóta néha elgondolkozom hogy lehet tényleg hülyeség volt. szerintetek is hülyeség? mit gondolnàtok arról akin làtnàtnok egy ilyet. át lehet varratni másra esetleg? mert sok olyan tetkót láttam màr ami ki lett javítva mert egy előző tetkós elrontotta, és teljesen más tetkó lett
2023. nov. 3. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egy volt kollegám nyakán volt valami írás. Megkérdeztem, mit jelent. Nincs erősebb. Kicsit furcsáltam. Ilyen tetkó? Nyakon?

Nem is ilyen kétajtós szekrény, szóval nyilván belsőleg erős, de akkor is..

2023. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha neked tetszik és van számodra jelentése, akkor ne hagyd, hogy mások beleszóljanak.
2023. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé ki vagyok varrva, de nem tetováltatnék nyakra, arcra vagy kézfejre. Főleg nem valami szöveg alapút. Nem is tetszik, meg nem is tudom magamon elképzelni. Amúgy vannak olyan tetoválásaim amiket nem csináltatnék meg mai fejjel, vagy máshová tenném őket, de igazából egyiket se bántam meg.
2023. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Egy ismerősömnek is a karja tele van, meg a lábám 1. Mondjuk neki elég durva 🙂 Azt mondta kézfejre, arcra, nyakra soha. Ha lenne valami olyan esemény, akkor el tudja takarni.

Főleg nőknél a dekoltázsnál tud ronda lenni majd 60 év körül 😳😃

2023. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Gàz
2023. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
engem az nem zavar hogy nyakon van, én alapból oda terveztem. a másik oldalon ugyanott egy minta van, azt nem bánom. ezt meg valószínű àtüttetem egy mintává, azt mondta a tetkós hogy meg lehet csinàlni
2023. nov. 3. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a tetkókat de nyakon az összes proli és gáz. Innentől kezdve tök mindegy minta vagy szöveg.
2023. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vállon, vagy bokán, akár még szexi is lehet egy kis tetkó, na de nyakon???😲

Nagyon prolis, ostoba magamutogató hatást kelt.

2023. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem tudom mi a baj a nyakkal, szerintem a fül melletti területen nèz ki az egyik legjobban egy kis tetkó
2023. nov. 4. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Olyan lenne, mint egy állatorvosi pecsét. 🐷
2023. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!