Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Frissebb vagy régebbi tetoválá...

Frissebb vagy régebbi tetoválást lehet könnyedén eltávolítani?

Figyelt kérdés
van 2 kis tetkó a nyakamon, egy kb 8-9 centis szöveg, és egy kb 5-6 centis minta. mind a kettő 3 hónapja készült. Megbántam hogy a nyakamra csináltattam, és megyek most majd eltávolításra. kérdezték hogy mikor készült, és mondtam hogy 3 hónapja. azt mondták, hogy az jobb mert nem ment olyan mélyre a szövetekbe, és könnyebb eltávolítani. de itt gyakorin olvastam olyat, hogy valaki azt írta a friss tetkó eltávolítása nehezebb. mi az igazság? bár itt gyakorin mindenki ír mindent, és egy jó véleménnyel rendelkező helyen gondolom jobban értenek hozzá, de kíváncsi lennék olyanok véleményére akik voltak tetkó eltávolításon.
2023. nov. 4. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a frisset könnyebb.
2023. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ma már rengeteg módszer van és ami régen megállta a helyét, ma már nem biztos.


Pl van sóoldatos eltávolítás, ott pl van olyanra is lehetőség, hogy 48 órán belül eltavolitjak. Ha ebből kucsusztal, akkor meg kell várni a teljes gyogyulast.


Lezernel meg szerintem csak teljes gyógyulás után lehet elkezdeni az eltávolítást.


Én mondjuk régi(5-6 éves) tetoválásokat tavolíttattam el.

2023. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lézeres lesz, a legmodernebb belőle. teljesen be van már gyógyulva, 3 hónapja készült
2023. nov. 5. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!