Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lézerrel való tetoválás...

Lézerrel való tetoválás eltávolítása, ha anyajegy is van ott ahol a tetoválás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Üdv. Hogyan lehet tetoválást eltávolítani az én esetemben ? Ugye lézeres kezeléssel nem lehet tetoválást eltávolítani ha anyajegy van benne vagy körülötte. De akkor ha én szeretném eltávolíttatni a tetoválást akkor hogy oldják meg ? Nekem a tetoválásomban van anyajegy nem is egy. Valamelyik bele nőtt, valamelyiken átment a tetováló -.- meg hagyott is ki párat. (Púpos ami tülemkedik a bőrből kihagyta, ami apró pici halvány/ barna azon átment, az nem tülemkedik ki) az én esetemben ez hogy lenne ? Vagy megszivtam ha le szeretném szedetni a tetoválást ? Válaszokat köszönöm.

2023. szept. 21. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetben kikerulik(vagy leragasszak, fehér festekkel pöttyöt tesznek oda, hogy ne nyelje el a lézer az anyajegyet).


Ha belevagsz, akkor mundenkeppen legyen előtte konzultáció és megbízható helyre menj. Ha Budapesten élsz, akkor tudom javasolni pl a harmos klinikát vagy a bolvári szalont. Utobbiak nemcsak lézerrel, hanem kémiai eltávolítást is csinalnak.


Amit még jó ha tudsz, a sima q kapcsolt yag lézer nem mindig elég. Nekem a picoway hozott attoro eredményt.

2023. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az a gond van olyan anyajegy is amit teljesen eltuntetett a tetoválás, és már én sem tudom hogy hol rejtőzhet a tetoválás alatt.
2023. szept. 21. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
eleve fenomenális ötlet volt anyajegyre tetoválni, de mostmár majdnem mindegy. azért a kezelés után keress fel egy bőrgyógyászt is, hátha ér még valamit.
2023. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szándékosan tetováltattam rá elhiheted. Véletlen rá ment olyan aprók. Ő azt sem tudta hogy ott van anyajegy. Én ismertem a karom és tudtam hogy ott van de ő nem. Egyenlőre csak érdeklődöm hogyan zajlik ez az egész, köszi a válaszokat.
2023. szept. 22. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!