Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan tervezzem meg a tetovál...

Hogyan tervezzem meg a tetoválásom?

Figyelt kérdés
szeretnék nagyon egy tetkót, az alkalomra telibe. eddig sablon mintákat néztem, rózsa, zeus, oroszlán, stb. de rájöttem, hogy ezek tök tömeg dolgok, és egy csomó emebren szembejön, és próbálok egyedi lenni minden téren, de ezzel nem lennék. gondolkodtam, és az “élet utamat” szívesen magamra varratnám, hogy szar gyerekkorom volt, nagyon sokszor nagyon mélyen voltam és fel akartam adni, de még is felálltam a padlóról és összeszedtem magam. mert ez egy egyedi tetkó lenne, az én életutam, legalábbis biztos sokkal kevesebb embernek lenne ilyesmi. de mivel nem vagyok művész lélek, így nem tudom hogy ezt milyen mintákkal lehet kifejezni, ami szép is ha ránéz az ember. valakinek van valami tippje? találtatok ki magatoknak hasonlóan tetoválást?
nov. 8. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy tetoválót akinek tetszenek a munkái, és vele együtt találjátok ki.
nov. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
beszéltem egyel akihez van ídőpont, elsőnek egy tömeg tetkót akartam. leírtam neki ezt, és azt írta hogy nem ismer engem, de pl ha a kitartàsomat akarom szimbolizálni, vagy mi volt az a tárgy vagy dolog ami segített, mert ha ő alkotna magàtól lehet teljesen más lenne
nov. 9. 10:51
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a főnix jutott eszembe.

De őszintén szólva ha az egyediség a lényeg, akkor ne tetováltass inkább. Az ma már egyedibbnek számít ha nincs.

nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenképp szeretnék tetoválást, mert tetszik. tudom hogy ma már szinte minden második embernek van, de szerintem lehet egyedi lenne még attól. gondolkodtam, és azért nem muszàj hogy kb egy képregény legyen rajtam az életemről, csak legalább olyan minta legyen amit lehet valamihez kapcsolni, ne úgy pl mint ami rohadt nagy divat lett egy angyalszárny a nyakon, stb
nov. 10. 01:31
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tetoválás egyetlen alkalomra??
nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mi az hogy egyetlen alkalom?
nov. 10. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát milyen alkalomra szeretnél tetoválást?
nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hol írtam ilyet hogy alkalom? ne fárassz a hülyeséggel. max azt írhattam valahol hogy alkaromra, csak elírhattam
nov. 10. 11:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!