Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bizonytalanítottak màr el...

Bizonytalanítottak màr el tetoválással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
megcsináltattam életem első tetkójàt, egy zeus szobor portrét. az alkarom külső részén van, befedi az egészet. amikor nézegettem tetkó ötleteket, ez fogott meg a legjobban, az hogy nincs valami egyéni jelentése nem nagyon érdekel. a tetkós stúdióban a többi srác akit varrtak mondtàk hogy milyen jó lett, meg folytassam teli karra. tényleg szépen kidolgozta a tetkós, tök élethű, nem gagyi. megmutattam egyik ismerősömnek a képet akinek vannak tetkói, annyit mondott hogy de hülye vagyok, ezt nagyon meg fogom bánni. kicsit elvette a kedvem, mert szerintem szépen is lett kidolgozva, és nem egy gyerekes gagyi minta, sokkal gagyibb gyerekes mintákat láttam már. ő rajta egy koponya van, meg egy halálangyal azthiszem, nekem pl a koponya nem nagyon tetszik, de ő rajta jól áll. meg tipikusan az az ember, aki azt hiszi hogy csak az az opció létetik, és csak az a jó amit ő gondol, az élet minden területén, de attól függ bírom. tudom hülyeség ennyit foglalkozni mással, de kicsit elvette a kedvem, mert az ismerőseim akik eddig látták mind azt mondták hogy rohadt jó. ti hogy álltok hozzà más véleményéhez?
nov. 22. 02:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen stílus, erre hasonlít nagyon, 1-2 helyen más kicsit

nov. 22. 02:15
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Hittől függetlenül, mert nem hit kérdése, hanem régen is így volt és ezért is lett a tetkó egy részt kitalálva: Vonzol dolgokat az életedbe egy tetoválással.

Nem mindegy mit tetováltatsz Magadra, mert effektálni fogja az energiáidat, hiszen szimbólumokról van szó, amik valamit jelképeznek és mindig is jelképeztek.

Egy istenben rengeteg ember hisz, ami energiát ad, és Te ennek az istennek a szimbolikáját, jelentését tetováltattad Magadra, mindent, amit szimbolizál és az isten által képviselt dolgokat tudja vonzani az életedbe, hiszen az emberek energiát adnak Neki.

Szóval meggondolandó mit tetováltatunk Magunkra, és bizonyos tetkókért fognak is bírálni az emberek.

Akik benne vannak a tekózásba azok fognak is kérdezni miért pont Őt, talán érdekel az a kultúra és az általa képviselt értékek?

Ha rá vágod, hogy csak jól néz ki, el fognak ítélni pont amiatt, mert nem épp kéne tetszés alapján tetkóztatni.

Az emberek fognak kérdezgetni, hogy miért, mert a tetkónak mindig van egy sztorija, mert egy döntés szóval el fognak ítélni esélyesen, ha azzal nyitsz, hogy jól néz ki.

nov. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szep! Szupi lett. N
nov. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kérdezem más véleményét a külsőmmel kapcsolatban. Van önbizalmam. Így állok hozzá. Mert csak így lehet élni.
nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Mièrt másokra hallgatsz? Ha neked tetszik az a lènyeg.
nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Neked tetszik. Ne másból akarj önbizalmat meríteni, mert sokat csalódsz. Nekem is vannak tetkóim, sosem kérdeztem senkit. A tetkóim én vagyok, nekem fontosak. Akinek nem, az engem sem fogad el, és azokkal nem kell foglalkozni.
nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Szép lett.


És igen, ez egy gyakori minta, sokaknak van, mert ez egy klasszikus szobor.


Ha neked tetszik, illik hozzád, akkor ne érdekeljen más mot gondol. Látod, itt is van aki szerint ronda/pokolra jutsz/blokkolja a szívcsakrádat, de ezzel nem kell foglalkozni.


Lehetsz te a legszebb, legkerekebb, legroppanósabb alma ha valaki nem szereti az almát, annak nem leszel jó.


Ennyi.

nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
36%
Nem, amit akartam, felvarrattam és ezután is fel fogom. Szép, igényes tetkók, az alapját mindegyiknek magam rajzoltam, hadd ne a random marinéni mondja már meg, hogy mi legyen a bőrömön halálomig.
nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a megerősítést. igaz hogy a tetoválást nem a divat miatt kezdték el régen, de ahogy elnézem az emberek 90%-a csak divatból csinàltatja. pl volt ott egy srác akinek mind a 2 lába szét volt varrva, és ő sem a jelentése miatt. van rajta az egyiptomi mythologiàból az a kutyafej, akkor az a szobor női arc, de van rajta teljesen más irányzatú is. abban meg első amit írtàl annyira nem hiszek, mert sokan már el is felejtik hogy rajtuk van egy tetkó, mert tök természetessé válik. engem csak az bántott meg, hogy ez a csàvó azt állítja hogy az ő tetovàlásai az élettörténetéről szólnak, és kb úgy áll hozzà hogy azon kîvül ami neki van mind hülyeség, pedig ezer emberen látni koponyàt, vagy idézetet
nov. 22. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Én alapból nagyon kevés dolgot tetováltatnék magamra, viszont épp az, hogy mindenki más. Mindenkinek más tetszik. Mármint, igen, sok olyan minta van, amit én sosem tetováltatnék magamra, de ha másnak az tetszik, akkor hajrá. Vannak olyan tetkók, amik szerintem elcsépeltek, viszont én ezt magamban tartom, ha egy barátomnak pont olyan tetkója van, ami az én szememben butaság, azt nem fogom neki elmondani, mert ha neki az jön be, csinálja, nem fogom elvenni a kedvét vagy kétségeket kelteni benne. Mármint, lehet más meg pont az én tetkóm kapcsán érzi ezt. Az a fontos, hogy jól legyen megcsinálva, szépen ki legyen dolgozva. Úgy is mindenkinek más fog bejönni, szóval fölösleges azon kattogni, hogy "x-nek nem tetszik a tetkó", mert úgy sem tetszhet mindenkinek. A lényeg, hogy bármilyen mintáról is legyen szó, az adott tetkó jól legyen megcsinálva, ne legyen gagyi minőségű.
nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!