Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Pondroe Tattoo tapasztalatok,...

Pondroe Tattoo tapasztalatok, árkategória?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már jóideje követem Dihen Petra alkotásait instán, nagyon jó stílusa van, nagyon tetszik… De mivel népszerű tetováló, meg pesten is van, ezért nem tudom, hogy konkrétan mennyire drága/megfizethetetlen, illetve akik voltak nála, milyen tapasztalaik voltak. Előre is köszi😊

dec. 17. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

én nem járok hozzá, de havernőm volt már párszor, ő meg van vele elégedve, jófej is szerinte.


árra kérdezz rá egy mintánál amit felrakott pl., hogy x centiben mennyi lenne, az kiindulásnak jó. az árra rákérdezés nem jelenti, hogy muszáj bevállalnod, én volt már hogy megírtam egy tetoválónak, hogy bocsi, ez most nem fér bele a keretbe sajnos, és tök aranyos volt, írta, hogy megérti.

dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!