Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » El lehet takarni ezt a tetovál...

El lehet takarni ezt a tetoválást ezekből bármelyikkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Néhány éve lett egy tetoválásom, ami olyan amilyen, de el szeretném takartatni. Az alkarom belső oldalán látható. Több dolog is érdekel, főleg a medvés téma, ami a családomat szimbolizálná, illetve a Marvel-DC vonal ami még tetszene, de nem tudom megoldható-e mert úgy tudom a feketét nehéz takarni. Belinkelem első helyre a mostanit, sorban pedig amik érdekelnek.

Ha valaki így kép alapján megtudja ítélni hogy inkább milyen minta lehetne jó ezekben a témákban ami tudná takarni, szívesen venném.

Köszi mindenkinek!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



jan. 2. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Egy pár lézeres kezelés sokat javítana. Nem is kell 100% leszedni, csak picit világosítani.



Ha nem akarod lelézereztetni, akkor azokon a részeken ahol már a régi tetkó miatt fekete pigment van, az újnál is fekete lesz.


Ez a régi minta baromira sötét, fehér vagy szürke színnel nem fogod tudni felülírni.


Az se ideális, hogy egy viszonylag kis felületen van elég sok központi részt elfoglaló minta.



Ezen kívül elég szôrös is vagy, ami nem baj, de biztos nõi arcokat akarsz ez alá a bunda alá? Vagy a következô 40 évben gyantázod majd?


Mert nem is látszana alatta a részlet, meg lehet fura is lenne egy szôrös arcú Harley Quinn, nem?



A medvés-erdei téma szerintem jobb ötlet, de rá kell szerkeszteni a te karodra, és az egész alkarodat kitölteni vele.

jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
# 1 köszi. A lézerezést ha lehet elkerülném, nyilván ha muszáj, akkor megcsináltatom. Valóban furcsa lenne a szőrös Harley, csak próbáltam összeszedni mindent ami érdekel, és érdekes lehet mint tetoválás :)
jan. 2. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem jól latod, hogy milyen irányba kell haladni.

Az első, és legfontosabb lépés, hogy olyat válassz, aki jártas benne. Vele fogod tudni megbeszélni, ő fogja elmondani. Jó, hogy konkrét témád van, az jó, a stílust meg együtt fogjátok atbeszélni. De, megegyszer mondom, olyat KELL választani, aki ezzel foglalkozik, akkor is, ha drágább, mint a másiknál, aki 2db takarast csinált valaha.


Viszont, ahogy fent is írták, a lézer nem egy ördögtől való dolog.

Nekem is az alkaromon van egy olyan, ami annyira nem tetszik.

Most járok lezereztetni, kb egy fél év alatt jutunk el oda, hogy takarható legyen egy olyan mintával, amit tényleg szeretnek.

Nem akartam megint valami olyat bevállalni, csak azért, mert kevesebb idő, ami nem igazán tetszik.

Eddig is elvoltam éveket vele, továbbra is elleszek, de biztosan olyan lesz, amilyet szeretnék, és mivel nem egy részletben fizetsz, így egy átlagos pénztárcát sem visel meg.

Mindezt tetovàlóként mondom, 3-4 alkalom, es az eg világon bármit oda lehet rakni.

jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előző válaszolókkal. Szerintem is kéne kicsit lézerezni, mivel ilyen erős vonalakat nem nagyon lehet elrejteni ,hogy ne látszódjon a tetkódon, hogy takarás. Minta szempontjából nagyon megérné, na meg úgy te is szabadabb leszel, hogy milyen mintát válassz.

És igen, mindenképp tapasztalt ügyes művész kell szerintem is.


A borotválás témához hozzászólva. A realisztikus tetoválásoknál nagyon torzít a szőr. Nyilván a medvénél talán kevésbé zavaró mint a női arcon de szerintem azt is nagyon rontja esztétikailag. Én speciel azt a kezem leborotválom amelyiken van. Mivel egészkaros a minta így nem tűnik fel, nem zavaró, hogy az a kéz borotvált míg a másik nem. Viszont borotválva fényévekkel szebb az egész és igényesebben hat.


A mintához annyit fűznék, hogy nekem tetszik mind amit linkeltél, de a medve szerintem hosszabb távon is passzolhat egy emberhez mint a filmes. Persze ezt csak te tudhatod, azt válaszd amit érzed, hogy nem bánnál meg soha.

jan. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!