Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Bejön nektek a nőkön a teli...

Bejön nektek a nőkön a teli karos tetoválás?

Figyelt kérdés

jan. 4. 22:46
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Még férfiakon is sittesen néz ki, nőkön meg egyszerűen riasztóan gusztustalan.
jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%

Ha szép igényes a minta ami rajta van.

Ez a sittes szöveg meg már kezd nagyon szánalmas lenni.

jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
64%
Óriási szomorúság látni, hogy fiatal és csodálatos szépségű nők ordenáré festékkekkel szennyezik a bőrüket!
jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Unalmas is már hogy mindenki tetovált, meg amúgy sem tetszik.
jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
35%
Abszolú! Egy igényes tetoválással nincs semmi gond, sőt, az jó tetoválások nem is olcsók, tehát, aki ilyet csináltat, az azért vélhetően elég mengfontoltan teszi, nem kevés időt pénzt fordítva rá. Sokkal több ennél jelentősen művibb dolog van manapság a nőkön, ami szerintem jelentősen taszítóbb, mint egy szép tetoválás.
jan. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
48%

A "sittessel" egyetértek. Aki a szocializmusban nőtt fel, annak a tetoválás egyértelműen egy sittes dolog! Nem volt ott semmi szép jelentése, figurája.


Amúgy elcsodálkozok mindig, emberek miért teszik tönkre a bőrüket bármily szép tetoválással? Amellett hogy nekem ugye alapól egy sittes visszataszító dolog... De nem gondolnak a jövőre? Ha mondjuk már nem kellene nekik. Vagy a bőrük megereszkedik és röhejes lesz az addig szép akármi.


Szóval engem _kifejezetten taszít_ bármily nem képviselőjén a mégoly szép tetoválás is. Sitteseknek, kukásoknak való. (bocs, kukások)


Egy picike pillangócska az intim részen talán még elmegy - de itt most telikarosról van szó.

jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

“gusztustalan”

”sittesek”

“Sitteseknek, kukásoknak való.”

Nekem speciel ezekből a rosszindulatú, gyűlölködő és provokatív megnyilvánulásokból hamarabb jut eszembe egy valódi sittes, mint egy csinos lányról akinek a kezén van pár rajz.

jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
A környezetemben az összes tetovált ember vagy reménytelenül éretlen, gyerekes személyiség vagy olcsó hatásvadász, aki abban leli örömét hogy másokat bosszanthat.
jan. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Az a te környezeted, azt ugye sikerül feldolgozni, hogy a tetovált emberek ugyan az a faj mint te? Csak minden embernek más a személyisége. Attól mert egy sittes tetovált, még egy tetovált nem lesz sittes. Bár az ilyen megnyilvánulás számomra továbbra is primitív, és én nem az emberek kinézetéből állapítom meg találomra amit gondolok.
jan. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
96%
Engem kifejezetten taszít, ha egy nőn tetoválás van.
jan. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!