Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A pasik szerint mennyire szép...

A pasik szerint mennyire szép egy nőn a tetoválás? Sokaknak tetszik vagy csak egy szűk rétegnek? Akinek bejön annak milyenek tetszenek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért, akkor rögtön magadra varratod, ami tetszik a fiúkáknak?
2015. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:
60%

"fiúkáknak"

Hideg ráz...


Én szeretem őket. Csak ne olyanok legyenek,hogy csuklón peace,meg keresztcsontnál nonfiguratív ribnc rendszám...

2015. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nos, az én 43 éves anyám 3 tetkója is van, ami nagyon szép, és nem néz ki idétlenül vele.

Vannak lányok akiknek jól áll a tetkó, mert maga a tetkó is igényes, szép munka.

De ha a tetkó ronda, csúnyán van elkészítve akkor nem tetszik. Ahogy az sem szép amikor túlsúlyos már-már kövér nőknek van csúnya tetkójuk amikről már nem tudni mit is ábrázol. Az sem szép ha valaki vékony, már szinte sovány, és agyon van tetoválva.

Minden tetoválás egyéni, és az adott emberhez viszonyítva szép vagy csúnya.

23/F

2015. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem tetszik 23/f
2015. nov. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért lett lepontozva az a srác aki szerint szép is lehet egy tetkó?

Mert szerintem is lehet szép egy igényes tetkó. Bár én nő vagyok, de szerintem sokkal szebb ha egy nőn van tetkó mint az amikor egy kiló vakolat van az arcán..

(nekem nincs tetkóm, de nem azért mert nem szeretnék, hanem mert nincs még ötletem, hogy milyen legyen)

23/N

2015. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Személy szerint nekem nem meghatározó de zavarni egyáltalán nem zavar. Nekem is van tetoválásom, és kevés férfi társammal találkoztam akinél kizáró ok lenne egy tetoválás..akár vonzó is lehet.
2015. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
16%
Szerintem ha én meglátnám vkin akkor fúúújjjjjjjjjj! Ronda!
2015. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek full sleeve tetoválása van, nagyon jól néz ki, nem divat tetoválás. Nekem nagyon bejön.
2015. nov. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek a tetovált lányok.
2015. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem az a kérdés, hogy kinek, mi tetszik, hanem hogy neked tetszik-e? Pl:. nekem semmi bajom a tetkókkal ,most tök mind1 kin van, lányon vagy fiún, ha jól néz ki. De azon sírok, amikor a szerelmének a nevét vagy v.mi hasonló baromságot varratnak magukra, nem ezzel fogják megpecsételni a szerelmüket :D én is szeretnék az alkaromra egy nagyon kicsit (kb 5 cm) egy jelet, de semmi jelentősége nem lenne, csak annyi hogy tetszik és kész. nem kell mindennek mögé nézni, nem kell mindennek a mögöttes háterét nézni. Ha neked tetszik akkor csináltass ennyi :)
2015. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!