Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Honnan lehet tudni hogy egy...

Honnan lehet tudni hogy egy tetoválás nem jó?

Figyelt kérdés

Honnan lehet tudni hogy egy tetoválás nem jó?

Sokan mondják hogy nem szép a tetoválásom nekem tetszik egyedi

Még friss a tetoválás


jan. 10. 20:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Kep?
jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Az relatív, hogy kinek mi tetszik azzal ne foglalkozz. A kivitelezésben többnyire látszik a minősége. Ha pl. realisztikus stílus, de nem élethű vagy torz akkor nem jó. Ha pl. csak egy motívum vagy írás akkor a kontúrokon látod, hogy szép egybefüggő egyenletes vonalak vannak, vagy toldott foldott kis vonalakat húzott össze mert nem elég ügyes. De a stílus befolyásolja, hogy mit kell nézni a mintán.
jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha ránézel és azt gondolod: ííí, de gané randa!
jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
A férjem hátán van egy kínai írásjel, amire ő 18 éves kora óta hitte, hogy szép. De én beszélek kínaiul, éltem is kint, én pontosan, hogy rondának látom, olyan, mintha egy írni tanuló kisgyerek rajzolta volna fel rá.
jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azért mondják hogy nem szèp mert bevan repedezve ez normális?


És mennyi idő a vègleges gyogyulasig

Hogy már nem fog a tetoválás kicsit változni stb

Köszönöm szépen a segítséget

jan. 10. 21:05
 6/16 A kérdező kommentje:
İgazából nekik az én stílusom nem tetszik meg hogy miért ezt a mintát
jan. 10. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát van aki technikailag nem tud tetoválni és van az, hogy rajztudás hiányzik.



A berepedezés utalhat technikai hiányosságokra.


Attól függ hogyan repedt be?

Vérzik is a repedésnél? Vastag, lemezes hegek vannak rajta mintha a lehorzsolt térden lenne heg? Esetleg vannak a repedésnél kiült vér vagy genny rétegek is?

Ez attól van, hogy széttrancsíroztak.



Vagy finomabb, papír vékonyak? Ez csak dehidratáltság, nem kented eleget.



Ha valaki túl durva volt vele vagy túldolgozta, attól bizony tud csúnya árkokkal repedni, vastag, lemezes heggel gyógyulni.



Amit még lehet látni, ha a tetováló nem jó mélységet, sebességet, szöget választott. Ezek mind csúnya nyomot hagynak.

Van, aki rajzolni tud, csak ilyesmit nem.



Aztán a technikai szempont mellett ott van a rajztudás is. Sajnos vannak, akik nem tudnak rajzolni ebben a szakmában.

Ez látszik a kompozítción, a vonalvezetésen, a formákon, az anatómián, az arányokon.

jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Vagy finomabb, papír vékonyak? Ez csak dehidratáltság, nem kented eleget. İgen ere gondoltam de kenen naponta
jan. 10. 22:34
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg képet nem tudsz csatolni ide?
jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem meg mivel egyedi Egyiptomban készült nem akarom hogy más is lássa ne haragudjatok rám köszönöm szépen
jan. 10. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!