Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha lézeresen leszedetek egy...

Ha lézeresen leszedetek egy tetoválást, akkor tudok arra a bőrfelületre tetováltatni utána úgy, hogy ne menjen tönkre a bőröm?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretnék egy olyan tetkót amit csináltattam, csak a kivitelezés nem tetszik. Nem csúnya, csak nem találta el a tetováló az én stílusom a megbeszéltek után sem. Szeretnék egy hasonló mintát ugyanoda más tetoválótól a jövőben, de nem tudom, hogy mennyire tenné tönkre a bőröm és, hogy egyáltalán lehetséges-e lézereztetés után varratni újra. Természetesen nem egyből utána, hanem pár hónapra/évre rá.

jan. 13. 02:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamennyire igen, meg a korábbi tetoválás is roncsolta picit, de ez nem lesz baj.

Sok féle bőrfelületet látnak amúgy is, szolizottat, hegeset, öreget, jojó diétásat, szteroidosat, de azért egy jó tetováló meg tudja oldani.

jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lézerezni bevett szokás fedőtetoválásnál is, szóval nyugodtan megpróbálkozhatsz vele.
jan. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, minden gond nélkül, az utolsó kezelés után 2 hónappal .

Amennyiben a lezerezes nem barbár munka, és megbízható szakembert választasz :)

jan. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!