Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Akik a lábukra tetováltatnak...

Akik a lábukra tetováltatnak azok borotválják utána a lábukat?

Figyelt kérdés
Pl. ha csak az egyik lábukon van tetoválás akkor hogy csináljak leborotválják mind a kettőt vagy egyáltalán nem borotválják? Fiúk esetében természetesen :)

#láb #tetoválsá
2015. jan. 8. 01:21
 1/7 anonim válasza:
Mielőtt tetováltatsz,eleve le kell borotválni a területet ahova varratni kívánsz.A gyógyulás után szerintem ízlés kérdése,hogy az ember meg-e hagyja a szőrzetet vagy sem.:)
2015. jan. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel megkérdezhetted volna a kart is vagy a hátat. :D Bár tény, hogy a láb szőrösödik a legjobban, de szerintem ízlés kérdése. Én (ha lenne a lábamon), akkor ha nem isborotvállnám, legalább géppel nyírnám. :D
2015. jan. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tetkó, a minta akkor is jól látható és kivehető, ha szőrös a pasi lába. Szerintem hülyeség emiatt borotválni.
2015. jan. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

Sokkal jobban mutat a tetoválás, és sokkal esztétikusabb is ha le van borotválva a láb. :) És természetesen mindkét láb legyen borotvált. :)

Ha csak a tetovált lenne borotvált, a másik meg nem, akkor az elég féloldalas és béna lenne.

2015. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld :)
2015. jan. 10. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem mondtam, de én a combomra tervezek majd egyszer, amikor elég pénzem lesz megfizetni egy kiváló művészt. Most letoltam a gatyóm és megnéztem a comb is elég szőrös és én tuti gépelni fogom. :D Vagy is azt minimum, a borotválást meg majd akkor meggondolom, de szőrösen ahgyni szerintem nem tanácsos. Igénytelenül néz ki. És ha az egyiket gépeled vagy borotválod akkor a másikat is. Nem lesz gáz, a tetoválás miatt egyértelmű lesz mindenki számára, hogy nem mai ecsetfejű köcsög vagy.
2015. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, én is majd szeretnék egyszer a vádlimra, de még nem mivel csak 16 éves vagyok és még 40x meggondolom addig magam hogy mit szeretnék. :)
2015. jan. 11. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!